Krwawe wojny

Wydawnictwo: Vis-á-Vis/Etiuda
The Vampire World III: Bloodwars
krwawe wojny brian lumley
horror

Naprzeciw siebie stanęły dwie monstrualne armie: legiony nieumarłych pod dowództwem Vormulaca Nieśpiącego z Turgosheim oraz Renegaci pod wodzą Gniewicy Zmartwychwstałej, panowie ostatniego wielkiego zamczyska Wampirów.Będzie się toczyć mściwa wojna o terytorium i ludzkie mięso! I oczywiście o krew słodką krew Cyganów ze Słonecznej Krainy. Albowiem krew to życie, a kiedy zagrożone jest życie lub ziemia wampirów, to wówczas zostaje im tylko jedno: walka do ostatniej kropli krwi!Pomiędzy dwiema potęgami znaleźli się Nathan Koegh, Nekroskop, a także pracownicy wydziału E: Trask, Zek, Goodly oraz Chung. Ich misją jest niedopuszczenie do wampirzej inwazji na planetę Ziemia! Dwa różne światy łączy Brama, zaś Nekroskop dzierży do niej klucze. Tylko on może zamknąć Bramę i zakończyć karmazynową rzeź.

Klucznik | 2016-01-03
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 02 stycznia 2016

Akcja toczy się nieprzerwanie. Dochodzi do wydarzenia, do którego dojść musiało. Do Wojny Krwii! Nadszedł czas, żeby rozwiązały się wszystkie problemy. Ale czy i jak tym razem zaskoczy nas autor? Polecam!

Przemysław | 2013-11-09
Przeczytana: 08 listopada 2013

Świetne zakończenie trylogii, akcja praktycznie cały czas, od pierwszej do ostatniej strony.

Jedyny minus to fatalne wydanie, masa literówek. Pierwszy raz czytam książkę w której na co drugiej stronie brakuje liter albo są poprzestawiane.

Firstlight OftheDay | 2015-10-02

Cykl Nekroskop - nie można się oderwać! Fenomenem jest to, że tyle napisanych części, a tak samo historia fascynuje, nawet może coraz bardziej...:-)

Norbert | 2011-10-19
Przeczytana: czerwiec 2012

Nieźle, nieźle ale... brakowało mi trochę tego charakterystycznego dreszczyku z pierwszych części. Generalnie jednak polecam:)

Angelika Borucka | 2010-10-22
Przeczytana: 19 października 2010

No! Dorównywała poziomem częściom od 1 do 5, dobrze się to czytało. Świetne, świetne, świetne!

AlexDelaware | 2012-09-25

Jedna z lepszych części o Nekroskopie.

adamoeb | 2016-11-06
Na półkach: Posiadam DRUK, Przeczytane