Cyfrowy świat 60+. Co słychać na fejsie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
hobby
LubimyCzytać

Postanowiłeś kupić komputer? To świetna decyzja! Tylko co dalej?A może już go masz? Ale mało go ogarniasz? Nie martw się, na ratunek przychodzi Ci właśnie "Cyfrowy świat 60+". Dzięki niej nauczysz się podstaw poruszania się w internecie. Dowiesz się, jak komunikować się ze znajomymi i bezpiecznie nawiązywać nowe relacje w sieci, obejrzeć powtórki ulubionych seriali o dowolnie wybranej porze, korzystać z serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Nasza Klasa, Twitter, gdzie najlepiej pochwalić się zdjęciami, a gdzie bezpiecznie zdeponować ważny dokument. Poradzisz sobie w Internecie, unikając zagrożeń czyhających na nieostrożnych użytkowników. Zaimponujesz dzieciom i wnukom. Książka poprowadzi Cię krok po kroku przez wirtualny świat - ciekawy, wartościowy, ale i pełen tajemnic. Z nami nie zginiesz.Nauczymy Cię, jak umiejętnie korzystać z komputera z dostępem do Internetu, jest to w końcu jedna z podstawowych umiejętności niezbędnych we współczesnym świecie. Nie daj się wykluczyć! Jeśli do tej pory nie korzystałeś z nowych technologii, to czas zacząć cieszyć się z ich dobrodziejstw, dzięki nim sam zniesiesz bariery w komunikacji z ludźmi nawet w najdalszych zakątkach świata.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras