Czy wiesz, ile jesz? + Czy wiesz, jak jesz? + Czy wiesz, co jesz? Poradnik konsumenta (komplet)

Wydawnictwo: Publicat
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Komplet trzech książekCzy wiesz, ile jesz?Liczenie kalorii może z początku wydawać się skomplikowane, ale Księga kalorii i miar z pewnością to ułatwi. W książce zestawiono w porządku alfabetycznym ponad 3000 produktów. Korzystanie z książki jest bardzo proste, a poręczny format umożliwia zaglądanie do niej nie tylko w domu, ale także w restauracji czy na zakupach.Czy wiesz, jak jesz?Zdrowa kuchnia - zdrowe życie! Ten poradnik pomoże przygotować zdrowe, smaczne i pełnowartościowe posiłki dla Ciebie i Twojej rodziny.W książce m.in.:* zasady zdrowego żywienia,* ponad 200 przepisów umożliwiających skomponowanie zróżnicowanych posiłków,* praktyczne wskazówki dotyczące wartości dietetycznych, pomagające kontrolować co i ile jemy,* porady związane z serwowaniem wybranych potraw np. osobom odchudzającym się, rekonwalescentom, kobietom w ciąży - dostosujesz dania do swoich potrzeb.Czy wiesz, co jesz? Poradnik konsumentaWyjątkowy poradnik dla każdego, kto udaje się na zakupy i chce być świadomym co warto kupić a co należy omijać! Nasze autorki przejrzały wszystkie półki z żywnością w sklepach i supermarketach. Sprawdziły jakość wędlin, przekopały chłodnie z mrożonkami, oceniły jakość warzyw i owoców, zważyły żywność light i spróbowały, co pysznego wysmażył nam fast food. Dzięki temu powstał rewelacyjny poradnik, w którym podpowiadają, jak wybierać najzdrowsze produkty w najlepszych cenach. Wskazują składniki niebezpieczne i bezwartościowe. Informują, jakim hasłom nie wierzyć i na które napisy na opakowaniach zwracać uwagę. Przede wszystkim jednak bezlitośnie obnażają sztuczki speców od marketingu i reklamy.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!