Detektyw Żurek

Wydawnictwo: Replika

Euzebiusz Żurek bezrobotny autor mrocznych opowiadań, w wyniku zbiegu róźnych zdarzeń postanawia zostać prywatnym detektywem. Wszystko zaczyna się jak jeszcze jedna kryminalna, hollywoodzka historia, ale to fałszywy trop. Żurek jest anty-detektywem, ojcem samotnie wychowującym dwójkę dzieci o słowiańskich imionach i takich temperamentach. Do tego d

| 2014-04-20

Gdyby miała chociaż te 100 stron więcej... :) Książka bardzo SYMPATYCZNA, szybko się ją czyta a i nie raz podczas jej lektury pojawił się na mojej twarzy uśmiech. Oczywiście szczęśliwe się kończy i bardzo po mojej myśli. ;)

raeszka | 2013-06-22

Książkę tą albo książeczkę (ma aż 104 strony) przeczytałam raz dwa. I to nie tylko przez małą ilość stron ale też dzięki fabule.
Bardzo fajna na poprawę humoru.
Powiedziałabym, że nawet szkoda, że się tak szybko skończyła, bo pośmiałabym się jeszcze trochę :).

Jak najbardziej polecam do porannej kawy lub herbatki.

Kasia | 2013-05-28
Przeczytana: 28 maja 2013

A mi ta książka bądź też ja kto woli książeczka się bardzo podobała :P Niezwykle zabawna, bardzo dobra na poprawę humoru :). Polecam.

mrzokonimow | 2016-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2016