Mówią Wieki. Antologia wywiadów 1958-2012

Wydawnictwo: Mówią Wieki
historia
LubimyCzytać

To już druga antologia tekstów z Magazynu Historycznego "Mówią Wieki". Pierwsza była zbiorem co celniejszych artykułów jakie ukazały się na naszych łamach, ta zaś - zbiorem wywiadów. Przez lata rozmawialiśmy z bardzo różnymi ludźmi: z historykami, publicystami, politykami - byle tylko mieli coś ciekawego do powiedzenia o historii. A zaręczam, że mieli, bo wśród naszych rozmówców byli m.in.: Jacques Le Goff, Janusz Tazbir, Norman Davies, Piotr Bikont, Rober Makłowicz, Adam Michnik, Ryszard Kapuściński, Leszek Moczulski i wiele innych znakomitości. Poprzedni nasz zbiór cieszył się niemałym wzięciem wśród czytelników. Mamy nadzieję, że podobnie będzie z tą książką - przecież lekturę każdego czasopisma zaczynamy od wywiadów...Redaktor naczelny "Mówią wieki" Jarosław Krawczyk.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!