Piekielny chłód

Tłumaczenie: Piotr Kaliński
Seria: Danse Macabre
Wydawnictwo: G+J
Cold Day in Hell

Prywatny detektyw Fritz Malone i policjantka Megan Lamb na tropie wielokrotnego mordercy w Nowym Jorku. Przystojny gwiazdor telewizyjny Marshall Fox zostaje aresztowany pod zarzutem zabójstwa dwóch kobiet, z którymi miał romans. śledztwo nie rozpoczyna się na dobre, a już dochodzi do kolejnego morderstwa pomimo, że Fox przebywa w areszcie. Prywatny detektyw Fritz Malone i policjantka Megan Lamb na tropie wielokrotnego mordercy w Nowym Jorku. Przystojny gwiazdor telewizyjny Marshall Fox zostaje

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Nadja | 2012-10-11
Przeczytana: 11 października 2012

Dość ciekawy i wciągający kryminał. Jednak jak na mój gust autor wprowadza zbyt dużo nieopisanych postaci- występują tylko z imienia i nazwiska. W takim natłoku osób łatwo się pogubić. Fabuła też troszeczkę oklepana i z przewidywalnym tokiem wydarzeń. Miła rozrywka na wieczór.

Alicja | 2011-05-08
Przeczytana: 08 maja 2011

Ciekawy kryminał, klasyczny, ale z humorem.

Ela | 2012-03-10
Przeczytana: sierpień 2011

Kupiłam ją przypadkiem nad morzem, na stoisku z tanimi książkami. Zostałam mile zaskoczona. Książeczkę czyta się szybko, fabułą dość ciekawa. Naprawdę "sympatyczny" kryminał.

Klaudia | 2016-10-20
ant_07 | 2016-10-07