Podszepty Diabła

Seria: Danse Macabre
Wydawnictwo: G+J
Speak of the Devil
Baaktywna

Jest piękny poranek w Nowym Jorku. Święto Dziękczynienia. Mężczyzna mierzy z broni palnej do tłumu zebranego na najsłynniejszej paradzie świata. Tylko jeden człowiek widzi, co się dzieje. W powietrzu unosi się jeszcze echo wystrzałów, a on już goni za zabójcą. Nazywa się Fritz Malone. Biegnie za strzelcem, który ucieka do parku. Nie wie jednak, że wbiega tym samym w jeden z najbardziej wstrząsających i zdradliwych epizodów swojego życia.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

helmans | 2011-03-13

początek wciągający, ale im dalej w las tym przewidywalniej.

soyowy | 2011-08-06
Na półkach: In my House ;), Przeczytane
Przeczytana: 2010 rok

Bardzo dobra książka. Z początku myślałem, że nie jest warta mojego czasu, ale z każdym rozdziałem stawała się lepsza i bardziej ekscytująca.
Jednak warto było udać się do "Taniej książki" i kupić ją za niecałe 7 złotych.

Zuza | 2014-12-11
Przeczytana: 10 grudnia 2014

Świetne tempo akcji, nie da się oderwać już od 1 strony... Przeczytana w jeden dzień.

małgosia | 2013-08-02
Przeczytana: 29 lipca 2013

niezłe, polecam jeśli lubisz się bać

carl | 2016-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2016

Książka mi się bardzo podobała, główny bohater przypominał mi trochę Myrona Bolitara. Intryga pomysłowo uknuta... no i co tu dużo się rozpisywać po prostu bardzo dobry kryminał =)

Kasia | 2016-05-18
Monika | 2016-01-18