Fuji 48. Rocznik 2014-2015

sport
LubimyCzytać

24 EDYCJA POLSKIEGO OFICJALNEGO ROCZNIKA PIŁKARSKIEGO Każdego roku dokumentuje futbolowe fakty w kraju, w Europie i na świecie, obejmując swym zasięgiem wszystkie kontynenty. Ceniony przez fachowców w każdym kraju, przez prawdziwych fanów piłki. Bardzo dokładna dokumentacja wszystkich naszych REPREZENTACJI, rozgrywek polskiej EKSTRAKLASY i wszystkich PUCHARÓW, ale też jedyna W EPOCE INTERNETU! – kompletna i fachowa prezentacja zmagań WSZYSTKICH POLSKICH LIG I KLAS.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!