Dziennik (tom1)

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Amalia

PIERWSZY TOM OPUS MAGNUM WITOLDA GOMBROWICZA w wydaniu audio! Wyjątkowe, nie znajdujące porównania w polskiej literaturze dzieło, które od półwiecza nie straciło na aktualności. Z osobistych utarczek Witolda Gombrowicza z całym światem powstał dziennik, który przekracza wszystkie możliwe granice, wywołuje tematy przemilczane i te, którymi żył i nadal żyje świat. „Dziennik kupuje się dlatego,...

PIERWSZY TOM OPUS MAGNUM WITOLDA GOMBROWICZA w wydaniu audio!
„Dziennik kupuje się dlatego, że autor sławny. A ja dziennik pisałem, żeby stać się sławny. Oto całe qui pro quo.”
Witold Gombrowicz
Ja…
w znakomitej interpretacji ANDRZEJA CHYRY

źródło opisu: Wydawnictwo Literackie, 2014

źródło okładki: http://www.wydawnictwoliterackie.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!