Kuchnia Polska. Doskonałe przepisy dla każdej Pani Domu

Wydawnictwo: Publicat
Kuchnia Polska. Doskonałe przepisy dla każdej Pani Domu
FOCZKA

1001 przepisów wraz z kolorowymi przepisami każdej potrawy.

źródło opisu: własne

źródło okładki: google

Anna | 2017-10-05
Przeczytana: 05 października 2017

Pani Ewa Aszkiewicz w książce pt.'' Kuchnia Polska. Doskonałe przepisy dla każdej Pani Domu'' tym razem proponuje swoim Czytelnikom 1001 przepisów, które są sprawdzone i unowocześnione.

Sposób prezentacji przekonuje mnie jako Czytelniczkę, że nabieram chęć do wykonania jakiejkolwiek przedstawionej przez autorkę potrawy.

Dzięki temu, że Pani Ewa Aszkiewicz korzysta, z rad babci Antoniny to doskonale sama odnalazła się w świecie kulinarnym i dzieli się przy tym własną wiedzą.

Dania, które warte są, przyrządzenia są, następujące: sos wiosenny, sos wiosenny delikatny, sos winogronowy, buraczki zasmażane po staropolsku, fasolka szparagowa zapiekana, kalafior zapiekany z sosem serowym, kapusta włoska zasmażana, kapusta z grochem, surówka z papryki i pomidorów, zupa budyniowa z herbatnikami, staropolska zupa – NIC, zupa cygańska, zupa jarzynowa jesienna, kotlety schabowe, placek migdałowy, drożdżowa babka śniadaniowa.

Przepisy zawarte na łamach tej książki warte są spróbowania, gdyż...

FOCZKA | 2015-11-11

Książka zawiera 1001 przepisów wraz z kolorowymi zdjęciami wykonanych potraw. Wiele razy korzystałam z przepisów w tej książce - dlatego na pewno będę jeszcze do niech zaglądać. Oprócz standardowych i popularnych przepisów, każdy czytelnik znajdzie również nietradycyjne propozycje.