Kuchnia polska. 1500 przepisów

9788377992067
LubimyCzytać

Gotujemy dużo mniej wykwintnie i obficie niż robiły to nasze babcie, poświęcamy gotowaniu mniej czasu. Dzisiejsza kuchnia obfituje w warzywa, jest bardziej urozmaicona, uwzględnia dietę niskokaloryczną i lekkostrawną. Widać w niej także wpływ kuchni z różnych stron świata. Nasza "Kuchnia polska" zawiera mnóstwo przepisów łatwych do wykonania, które można przygotować z dostępnych niedrogich produktów. Znajdują się tu też prawdziwie polskie dania, jak pierogi i schabowy, bigos i barszcz wigilijny.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Sam | 2017-12-10

Moja ulubiona książka kucharska!