Hardpressed

Wydawnictwo: Forever
Hardpressed
angielski
Kamilkaa21

In HARDPRESSED, the highly anticipated second book of the Hacker Series that began with Hardwired, Blake and Erica face threats that put both their love and their lives on the line. Despite Blake Landon's controlling ways, the young and wealthy hacker finally won the trust of the woman he loves. Internet entrepreneur Erica Hathaway broke down the walls that kept her from opening her heart...

Despite Blake Landon's controlling ways, the young and wealthy hacker finally won the trust of the woman he loves. Internet entrepreneur Erica Hathaway broke down the walls that kept her from opening her heart and her business to Blake.

Ready to start this new chapter in her life, Erica is determined not to let anything come between them, even if that means giving Blake back some of the control he craves in and out of the bedroom.

But when demons from her past threaten their future, Erica makes a decision that could change their lives forever.

źródło opisu: http://www.meredithwild.com/book/hardpressed/

źródło okładki: http://www.meredithwild.com/book/hardpressed/

AuroraBorealis | 2017-05-22
Przeczytana: 22 maja 2017

Dalsze losy głównych bohaterów: Eriki i Blake’a. W drugim tomie znajdziemy przeszłość, która nie tak łatwo będzie chciała się odczepić, kiedy już pojawi się w ich życiu. Hakerzy atakują stronę internetową Eriki, a pan przystojny biznesmen stara się kontrolować swoje zapędy w dziedzinie ostrzejszego seksu, seksu, który sprawia mu największą przyjemność. Ale to i tak tylko czubek góry lodowej.

Kim okaże się być Risa nowo przyjęta pracownica firmy, której właścicielką jest Erica? Jakie tajemnice ukrywa Daniel - ojciec naszej bohaterki? Co się stanie, kiedy Erica spotka się ponownie ze swoim oprawcą z przeszłości - Markiem? Jak poradzi sobie z emocjami, które nią zawładną?

Tytuł jak najbardziej odzwierciedla to co dzieje się w tej drugiej już części serii "Haker". Chyba nie będę zbyt obiektywna, (a przynajmniej jak na razie), ponieważ styl autorki póki co podoba mi się – książkę nadal czyta się lekko, bez przestojów zresztą tak jak powinno typowy romans z erotyką.

Owszem pozycja...

Kasiek | 2016-02-15
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 14 lutego 2016

Druga część serii stanowi całkiem dobrą kontynuację dalszych losów głównej pary bohaterów. Autorka nie szczędzi komplikacji w fabule, aby ją możliwie jak najbardziej urozmaicić. Choć można odnieść wrażenie, że albo jest tego zbyt wiele, albo raczej za bardzo uwikłała rodzinne sprawy Eriki, co sprawia, że wszystko staje się mało wiarygodne, a już rozwiązanie tych kwestii po prostu banalne. Sam związek głównych bohaterów, jak zwykle, przeżywa swoje wzloty i upadki. Zarówno pod względem emocjonalnym, jak i fizycznym, wiele się dzieje, mniej lub bardziej interesującego. Wątki poboczne są całkiem ciekawie poprowadzone, co pozwala oderwać się na chwilę od rozterek głównej bohaterki, które bywają irytujące.
Książka nie jest wymagającą lekturą. Czyta się ją szybko ze względu na prosty styl i przystępny język. Nie ma w niej nic, co by przykuło uwagę i pozwoliło jej zostać w pamięci na dłużej.

Ranech | 2016-02-13
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, Posiadam, 2016
Przeczytana: 13 lutego 2016

Pierwsza część była stanowczo lepsza!
Niby akcja jest wartka i książkę czyta się ekspresowo, ale mam niedosyt albo nawet przesyt :) Zakręcone i przesadzone rozumowania głównej bohaterki mnie irytowały. Fabuła też jest jak dla mnie niewiarygodna, nie trzyma się kupy. Autorka przesadziła z komplikacjami, są mało realne.
Następną część przeczytam, ale nie zabiorę się za nią tak ochoczo i szybko jak za tą.

Seria "Haker":
1. Jesteś tylko moja
2. Dla twojego dobra
3. Pod kontrolą
4. Hard Limit
5. Hard Love

Czy miłość pokona paniczny strach?
Z niecierpliwością czekałam na drugą część przygód hakera Blake i jego towarzyszki. Byłam ciekawa czy autorka utrzyma swój dobry poziom pisania i nie zawiodłam się.
,,Dla Twojego dobra" jest jeszcze bardziej emocjonująca niż pierwsza część. Czytelnik zostaje rzucony w wir wydarzeń od których dosłownie kręci mu się w głowie. Pomimo tego że książka nie powala liczbą stron, dzieje się bardzo dużo. Można pomyśleć że to przytłaczające, jednak doskonały styl Wild Meredith sprawia że nie odczuwamy żadnego rozdrażnienia z powodu nadmiaru akcji.
Pasja, namiętność, miłość, strach, niepewność, groza to jedynie niektóre z emocji, które towarzyszą w czasie czytania.
Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to niektóre zachowania głównej bohaterki. Jej brak zdecydowania, zmienianie zdania mogły wywoływać lekkie rozdrażnienie.
Fabuła nie jest oryginalna, bohaterowie również nie wyróżniają sie niczym szczególnym spośród milionów innych. A jednak Haker wciąga i...

Pinina_Paulina | 2016-02-09
Na półkach: Przeczytane, 2016 rok ✔
Przeczytana: 09 lutego 2016

Takie to wszystko zakręcone jak w książce "Ta noc" Jodi Malpas.
Główna bohaterka - Erica - doprowadza mnie do rozstroju nerwowego, jest taka niezdecydowana! Myśli jedno, mówi drugie a trzecie robi! Kontroler Blake jest kreowany na Grey'a, chce mieć uległą, ale jednak nie chce, bo boi się że ją zrani. Do tego Daniel - scena kiedy Erica mu nagadała była wręcz śmieszna.
Styl pisania Meredith Wild jest dobry, mnie ta historia po prostu nie porwała. Czekam oczywiście na kolejne części, bo jestem ciekawa z czym jeszcze autorka wyskoczy :)

Zakładka | 2016-03-15
Przeczytana: 15 marca 2016

Jako że pierwszy tom bardzo mi się podobał, wprost wyczekiwałam drugiego. Liczyłam, iż porwie mnie on tak jak jego poprzednik, więc nastawiałam się na coś równie dobrego. I nie twierdzę, że książka jest zła, ale nie zachwyciła mnie.

Fabuła wydawałoby się była dość ciekawa. Cały czas coś się działo, albo była to scena łóżkowa, albo problemy głównych bohaterów, albo ich rozwiązywanie. Niestety, mimo iż autorka miała ciekawe, choć lekko schematyczne pomysły, to czytało się je jak coś oczywistego. Zwyczajnie nic mnie tu nie porwało. Aczkolwiek, to co działo się między bohaterami, było interesujące, czasem szokujące, ale na pewno niewciągające. Zdecydowanie ten tom jest gorszy od „Jesteś tylko moja”.

Bohaterowie nie zmienili się jakoś ogromnie na przestrzeni całej historii. I z jednej strony to dobrze a z drugiej źle. Z chęcią przeczytałabym o tym, jak Blake zmienia się pod w[pływem Eriki lub odwrotnie, albo jak ewoluuje ich związek. A tu oprócz zaostrzenia scen łóżkowych nic się nie...

mania_kch | 2016-10-30
Na półkach: Przeczytane, 2016

Pierwsza część mnie zawiodła, ale dałam szansę kolejnej, licząc na jakąkolwiek poprawę, na jakieś zaskoczenie. Niestety przeliczyłam się.
On dalej przystojny jak młody bóg, opływający w bogactwie. Ona dalej piękna i pragnąca rozwinąć swoją firmę. Relacja między nimi dość dziwna, niby miłość niespotykana, ta jedyna itd. a w sumie opiera się jedynie na niemożności utrzymania rąk przy sobie. Zabrakło głębi, jakiegoś uroku, czegoś bajecznego czegoś co naprawdę zapadłoby w pamięć i okazało się wyjątkowe.
Pozostałe wątki to takie masło maślane, wszystko nierealne, bardzo sztuczne.
Po kolejne części na pewno nie sięgnę, szkoda czasu.

Asia | 2016-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2016

,,Dla twojego dobra" to druga część serii Haker, autorstwa Meredith Wild. Książka opowiada o dalszych losach Eriki i Blake'a. Dziś nie będę mówiła o fabule, tylko od razu skupię się na moich odczuciach co do tej pozycji.
Po pierwsze bohaterowie, którzy są jakby przerysowani z szablonów, a do tego mocno wkurzający. Mamy tu w końcu pana Blake, byłego hakera i milionera, który uwielbia mieć nad wszystkim kontrolę, a jeśli tego wam mało dodajmy niespełnione pragnienia godne Greya. Erica została tu przedstawiona jako dziewczyna, która chcę samodzielności, ale przez prawie cały czas chodzi jak to dziecko we mgle i nagle jest we wszystkim uległa oraz chce spełniać pragnienia Blake, chociaż on nie chce tego bo boi się, że to ją zaboli. Serio czytając ,,Dla twego dobra" przez cały czas zastanawiałam się czy bohaterowie przypadkiem nie cierpią na rozdwojenie jaźni albo na jakąś postać amnezji. Kolejną rzeczą są dialogi, które momentami przypominały rozmowy pierwszoklasistów (no oczywiście...

majeczka241 | 2016-04-10

Z niecierpliwością wyczekiwałam drugiego tomu serii ,,Haker", gdyż pierwsza część pt: ,,Jesteś tylko moja" bardzo mnie zaciekawiła, zainteresowała, a do tego pozostawiła pewien niedosyt. Więc gdy tylko ukazała się na rynku wydawniczym musiałam, ją zdobyć, by przekonać się jak dalej potoczą się losy moich ulubionych bohaterów.

Blake od zawsze słynął z tego, że musi wszystko kontrolować, ma na tym punkcie obsesję. Erica za każdym razem starała się mu to wybić z głowy. Nie podobało się jej postępowanie. Postawiła wiele granic, jednak on jak taran ciągle je niszczył. Na każdym kroku z nim walczyła, nie chciała poddać się tak łatwo.

Jednakże ostatnie wydarzenia spowodowały, że między Blake'm i Ericą coś się zmieniło. Mężczyzna zdobył jej zaufanie. Po gorączkowych protestach i rozpaczliwych próbach zwalczenia tego, co do niego czuła, Erica w końcu pozwoliła mu zbliżyć się bardziej niż komukolwiek przedtem. Zaczyna nowy etap w swoim życiu. Niestety demony przeszłości dadzą o sobie...

Rose | 2016-03-18
Przeczytana: 18 marca 2016

Po pierwszym tomie "Hakera", który mnie szczególnie nie zachwycił, "Dla twojego dobra" zrobiło na mnie ogromne wrażenie! Romansowa akcja zamieniła się na bardziej sensacyjną, wręcz kryminalną, co sprawiło, że czytałam ją z przyspieszonym tętnem i rumieńcem na twarzy. Postacie Erici, Blake'a, Alli i Heatha stały się o wiele bardziej interesujące, nie mówiąc już o mrożącym krew w żyłach Danielu, czy zupełnie nowych postaciach takich jak za idealna Risa i przystojny James. Teraz nie mogę się doczekać kolejnego tomu, będąc mile zaskoczona tak znaczną poprawą poziomu fabuły względem tomu pierwszego.