Ekstaza

Cykl: Quantum (tom 4) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Rapturous
karollllllla

Ciąg dalszy trylogii Quantum Sławny reżyser i młoda asystentka. On pragnie jej, choć wie, że ona nigdy nie będzie kobietą, która zaspokoi jego marzenia. Ona u szczytu spełnienia czuje, że on nigdy nie wpuści jej do swojego zakazanego świata. Oscarowa noc, która kończy trylogię Quantum, trwa, Flynn Godfrey zdobywa nagrodę dla najlepszego aktora, a jego przyjaciel Hayden Roth – dla...

Ciąg dalszy trylogii Quantum

Sławny reżyser i młoda asystentka.

Oscarowa noc, która kończy trylogię Quantum, trwa, Flynn Godfrey zdobywa nagrodę dla najlepszego aktora, a jego przyjaciel Hayden Roth – dla najlepszego reżysera.
Odbierając statuetkę, Hayden na oczach wszystkich całuje Addison, asystentkę Flynna. To kobieta, której pragnie jak żadnej innej, chociaż wie, że nigdy nie będzie jej miał naprawdę.
Addison York od dawna marzy o Haydenie, ale aż do tego wieczoru nigdy nie dał jej cienia nadziei. Czy jego pocałunek to wreszcie znak, na który tak długo czekała? Czy pusty gest słynnego reżysera?
Addie czuje, że Hayden broni się przed pożądaniem, które iskrzy między nimi. Obdarza ją doznaniami, o jakich nie śniła, ale wciąż nie chce wprowadzić jej do swojego mrocznego świata. Wie, że Hayden i Flynn coś przed nią ukrywają. Więc postanawia poznać tę tajemnicę na własną rękę…

Od Nowego Jorku i Hollywood po plaże Meksyku i kluby BDSM ognisty romans Haydena i Addie ma w sobie to, co najlepsze: romantyczność, namiętność, gorący seks i sekrety, które mogą zniszczyć wszystko. I bohaterów, którzy nie zawahają się przed niczym, by spełnić swoje pragnienia.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

red_riddle | 2019-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2019

Miałam już nie sięgać po kolejne tomy z serii Quantum, bo trylogia Natalie i Flynna była jak dla mnie beznadziejna.
Na szczęście losy Addie i Haydena nie były aż takie złe. Może dlatego, że od razu wchodzimy w ich relacje, znają się od 10 lat, więc łatwiej jest uwierzyć w ich uczucie niż w wielką miłość po 2 dniach. Ich relacja jest o wiele bardziej realistyczna, obawy poważniejsze i chociaż historia zajmuje tylko 1 tom to jakoś bardziej kibicowałam temu związkowi niż Natalie i Flynnowi. Fajnie, że pojawiło się kilka rozdziałów napisany z perspektyw właśnie Natalie i Flynna, chociaż bardziej stanowiły tło i uzupełnienie.

Strefa erotyczna jest tutaj bardziej gorąca, już pierwsze ich zbliżenie jest na prawdę mocne, nie mówiąc już o sexie analnym. Niestety tutaj autorka popłynęła, bo nie dość że pierwsze podejście do tego rodzaju zbliżenia była praktycznie bez przygotowania to jeszcze z dodatkowymi gadżetami w innych miejscach.... hm... no nie wiem, dla mnie to mało realne było, ale...

AnFab | 2018-05-26
Na półkach: Przeczytane, 2018

Fajna lekka miło się czyta. Ale co oni maja z tym analem co?

Anna | 2018-05-06

bardzo mi się podoba, bo to opowieść o powolnym docieraniu się, poznawaniu siebie i swoich pragnień.

Barbara J-C | 2017-05-17
Przeczytana: 15 marca 2017

Trzy części Quantum już za mną, trylogia dobiegła końca. Czym zatem jest Ekstaza?!? Czwartą częścią trylogii moi drodzy!!

Wydaje się, że opinię mam już wyrobioną, ale to tylko pozory. Okazuje się bowiem że Ekstaza to najlepsza, w mojej ocenie, książka spośród czterech, które ostatnio przeczytałam. W tej części znajduję emocje na które czekałam i które szczerze uwielbiam...

…ale do rzeczy.

Noc oskarowa trwa. Z trzeciej części wiemy, że film Kamuflaż zdobywa niemal wszystkie możliwe nagrody. Przyjaciele i najbliżsi współpracownicy Flynna są na gali. Wśród nich jest Hayden, 34-letni niezwykle utalentowany operator filmowy, współwłaściciel Quantum. To między innym dzięki jego ciężkiej pracy film Kamuflaż jest tak dobrze oceniany i wysoko nagradzany. Jako współzałożyciel firmy Quantum ma ogromny wpływ na pracę i dobór projektów w firmie. Od lat krąży wokół Addison asystentki Flynna. Ma jednak świadomość, że ta młodziutka, przepiękna i szalenie inteligentna dziewczyna nie jest...

Aleksandra | 2016-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2016

W oscarową noc wszystkim spełniają się marzenia:Flynn otrzymuje statuetkę dla najlepszego aktora,Hayden dla najlepszego reżysera,a film za całokształt.Addie,asystentce Flynna również się szczęści i na oczach całego świata Hayden całuje ją w usta.W kobiecie od lat podkochującej się w Haydenie rodzi się iskierka nadziei,że w końcu ukochany odwzajemni jej uczucia.Jednakże Hayden,mimo iż również kocha i pragnie Addie od lat,nie zamierza wciągać ją w swój świat pełen wyrafinowanego seksu i BDSM.Addison uwodzi Haydena.Po kilku niesamowitych nocach spędzonych z nim dowiaduje się przypadkiem o jego preferencjach seksualnych oraz byciu Dominantem i postanawia wejść w pełen mrocznej rozkoszy świat BDSM.Prosi Haydena,by ją trenował na swoją uległą,ale ten odmawia.Wtedy zdeterminowana kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i w jednym z nowojorskich ekskluzywnych klubów BDSM zamierza poddać się treningowi.Rozwścieczony Hayden jedzie do klubu,by nie pozwolić ukochanej kobiecie dotknąć się...

Małgorzata | 2016-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2016

Fajna, inna, ciekawa, ale nie tak wspaniała jak trzy poprzednie, mimo wszystko polecam!!!

MissShy | 2016-06-08
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 07 czerwca 2016

Tak szczerze, ciekawie zaczyna się robić dopiero jakoś od środka. Haydenowi włącza się tryb alfa, a Addie zaczyna kombinować, jak go zwabić. No i moim zdaniem końcówka najlepsza, bo wszystko dobrze się kończy. Jestem także bardzo zaintrygowana losami Kristiana i Ellie, bo tego jeszcze nie było.

Ewitka | 2016-05-23
Na półkach: Przeczytane, E-book, D/s, 2016, Erotyk
Przeczytana: 20 maja 2016

Przyznam się, że lubię te serię i z przyjemnością sięgnęłam po czwartą część, tym razem opowieść o Addie i Haydenie. Nie spodziewałam się zbyt wiele po kolejnym tomie, a tu miłe zaskoczenie, książka jest naprawdę dobra i a opowieść wciągająca.
Okazuje się, że Addie, asystentka Flynna, od lat pokochuje się w Haydenie i dopiero spontaniczny pocałunek na Gali Oscarowej sprawia, że postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. I nie ma z tym większych problemów, tyle że Hayden po nocy spędzonej z Addie zaczyna mieć wyrzuty sumienia, że nie jest odpowiednim człowiekiem dla Addie i próbuje się wycofać. Jego styl życia związany z dominacją i niestałością uczuć, obciążenia związane z dzieciństwem i rodzicami tego zdecydowanie nie ułatwiają. Nawet kiedy Addie dowiaduje się o jego stylu życia seksualnego, chce go w całości takim, jaki jest, chce spróbować bycia uległą, prosi go żeby ją trenował, ale on odmawia. Jednak Addie to cudowna istotka z różnorodnymi pomysłami, że szeroki uśmiech pojawia się...

Ania_ | 2016-05-18

Jak dotychczas jest to najsłabsza część z serii Quantum. Historia Haydena i Addie jest zbyt banalna. Ona kocha go od 10 lat i ukrywa przez ten czas swoje uczucia,on również jest w niej zakochany, ale nie chce się z nią wiązać by jej nie skrzywdzić. Po pocałunku w noc rozdania Oscarów Addison przełamuje się i uwodzi Haydena. Od tego momentu łączy ich ognisty romans. Seks,kłótnia,powroty i rozstania. I tak w kółko przez całą książkę. Duży plus za to że autorka pamiętała o Natalie i Flynnie,którzy również pojawiają się w powieści i w dalszym ciągu wiemy co u nich słychać. I na koniec zapowiedź kolejnego tomu w którym pora na Ellie i Jaspera. Mam nadzieję, że autorka w tej części wykaże się większą wyobraźnią i utrzyma poziom z poprzednich tomów.

mania_kch | 2016-05-14
Na półkach: Przeczytane, 2016

Ta część serii Quantum dotyczy Haydena i Addison. Oboje w sobie zakochani, przy czym on broni się przed uczuciem a ona się jemu poddaje. Sporo miejsca poświęcono na opis sytuacji, w której Hayden wymyśla przeróżne powody, by nie związać się z Addison. Natomiast Addison, jak przystało na pewną siebie, przebojową kobietę, nie poddaje się i próbuje za wszelką cenę zdobyć uczucie Haydena. Co z tego wyniknie ? Warto przeczytać, by się dowiedzieć.
Zabrakło mi tutaj elementu dramatycznego, cała historia opierała się właściwie na wewnętrznych rozterkach głównych bohaterów. Było ckliwie i mocno erotycznie, ale dość przyjemnie i ciekawie :)