Zmysłowa córka prezydenta

Mia MichelleMeredith Wild Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Zmysłowa dziewczyna (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Misadventures of the First Daughter
Agnieszka Myśliwy
Edipresse
prezydent córka perfekcja zasady wolność ochroniarz romans miłość reputacja skandal propozycja seks erotyka posłuszeństwo niebezpieczeństwo
Misadventures of the First Daughter
Zmysłowa dziewczyna (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Myśliwy

Całkiem niezła chociaż czasami przewidywalna

Jeśli w ostatnim czasie przeczytało się wiele takich książek, które rozdarły serca, nie pozwoliły spać - to z braku laku można sięgnąć po książkę "Zmysłowa córka prezydenta", ponieważ jest lekka i rozluźniająca.
Nie szukałabym w niej wielkiego arcydzieła, zależy też co, kto lubi. Dla mnie była książką "na jeden dzień " jako przerywnik wszystkich powieści, które oceniam na...

Trochę słodyczy, pikanterii i ogromna dawka romansu! Taka właśnie jest seria Misadventures... Po kilka słów więcej zapraszam na:

Niewykorzystany potencjał książki.

Nie tego sie spodziewalam po tej ksiazce. Myslalam, ze znajde w niej romantyczna historie zakazanej milosci corki prezydenta i jej ochroniarza. Poniekad tak sie stalo, ale w zupelnie inny sposob. Zaczne od tego, ze zupelnie inaczej niz w innych ksiazkach, historia zaczyna sie okolo roku po tym jak glowni bohaterowie sie poznali. Nie jest pokazane ich poznanie sie, pierwsze...

Jak dla mnie najgorsza część serii. Wkracza w pogranicze bajki o królewnie, która zakochała się w swoich ochroniarzu. Posiada jednak w sobie coś, za co warto po nią sięgnąć. Ukazanie osamotnienia, tam gdzie nie powinno go być. Tam gdzie pojawia się to uczucie jest odreagowanie albo poszukiwanie czegoś nieznanego, a to już różnie się kończy.

(...)

Powieści traktujące o BDSM często traktują układ Dominator-Uległa w sposób wielce uproszczony. Paradoksalnie, w tym przypadku tak nie jest. Mia Michelle oraz Meredith Wild nie zapominają o tym,...

Seria Zmysłowe dziewczyny od początku przyciągała mnie kuszącym okładkami oraz znanymi nazwiskami. Co prawda każda historia oferuje coś innego i nowego, jednak to "Córka prezydenta" była tytułem, na który czekałam najbardziej. Czy okazała się warta oczekiwania?

Jak już mówiłam czekałam na ten tytuł odkąd pojawiły się zapowiedzi serii w Polsce. Idea romansu między tytułową...

Jest to erotyk, więc nie ma czego się tutaj zbytnio spodziewać. Aczkolwiek... Były minimalne przebłyski. Pojawiały się jakieś emocje, które odczuwałam w minimalistycznym stopniu, ale jednak. To już postęp. ;)
Jednak od razu uprzedzam, jeśli stronicie od powieści erotycznych to nie sięgajcie. Jeżeli nie przepadacie za Grey'em to... też nie sięgajcie. Niestety, ale ta książka...

Zdecydowanie słaba.....

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • Ebook
  • Romans
  • 2018

Dodaj cytat z książki Zmysłowa córka prezydenta