Smak ciemności

Tłumaczenie: Agnieszka Brodzik
Cykl: The Dark Duet (tom 3)
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Epilogue
Batalia

Czy jesteś gotowy przekroczyć wszelkie granice dla prawdziwego uczucia? Dobrze się zastanów, zanim powiesz… tak. Ostatnia część bestsellerowej trylogii „The dark duet” wywróci do góry nogami Wasze wyobrażenia o Calebie. Piszę to, bo błagaliście. A wiecie, jak ja kocham, gdy błagacie. Właściwie to już za dużo o mnie wiecie. Kim jestem? Cóż, odpowiedź na to pytanie dopiero próbuję poznać. W...

Piszę to, bo błagaliście. A wiecie, jak ja kocham, gdy błagacie. Właściwie to już za dużo o mnie wiecie. Kim jestem? Cóż, odpowiedź na to pytanie dopiero próbuję poznać. W dzieciństwie byłem dziwką, jako młody chłopak zostałem zabójcą, a w dorosłym życiu potworem. To ja porwałem Livvie. To ja trzymałem ją w ciemnym pokoju przez kilka tygodni. Jednak najważniejsze jest to, że jestem też mężczyzną, w którym się zakochała. Którego kocha. To trochę chore, prawda? Oczywiście naszej historii nie da się streścić w kilku krótkich zdaniach, jednak nie potrafię wytłumaczyć mojego zachowania z tamtego okresu. Zakładam, że jeśli to czytacie, nie muszę już nic tłumaczyć. Zdążyliście już mnie ocenić. Czytacie to, ponieważ pragniecie poznać zakończenie tej historii. Chcecie dowiedzieć się, co się wydarzyło tamtego ciepłego wrześniowego wieczora, kiedy to spotkałem Livvie w Barcelonie. Tamtej nocy moje życie znowu zupełnie się zmieniło. Nie przebiegło to jednak dokładnie tak, jak opisała to Livvie. Bardzo łaskawie potraktowała mnie w swojej opowieści. Prawda jest o wiele bardziej… skomplikowana.

źródło opisu: http://czwartastrona.pl/smak-ciemnosci/

źródło okładki: http://czwartastrona.pl/smak-ciemnosci/

PPMGP | 2019-04-24
Przeczytana: 22 kwietnia 2019

Ciekawie, ciekawie trochę mniej Mrocznie ale ciekawie :)

1001 | 2019-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2019

Ostatnia część kultowej serii Dark Duet, jak zakończą się losy Livvie i Caleba?
Czy Mroczny Caleb, zdoła stworzyć z Livvią bezpieczny związek? . Jak dla mnie tą serię trzeba przeczytać nie można opisać tego w kilku zdaniach, te emocję trzeba odczuć na swojej własnej skórze . C.j Roberts, zrobiła to w kozacki sposób.

asika05 | 2019-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2019

Szału nie ma, jakoś pierwsza część mnie bardziej zachwyciła.

Magia_ksiazek | 2019-03-28
Przeczytana: 27 marca 2019

Zabierając się za tę książkę, nie wiedziałam o czym ona będzie. Na początku myślałam, że może Caleb opowie swoją wersję wydarzeń z pierwszego tomu, jednak miałam nadzieję, że nie na tym będzie się opierać ta historia (naprawdę nie lubię takich książek). Okazało się, że główny bohater opowie jak zakończył się drugi tom "naprawdę". No cóż, w tamtym momencie moją jedyną myślą było to, że autorka chce wydać jakąś książkę, ale po prostu nie ma o czym pisać. I chyba miałam rację, gdyż ta książka jest o niczym. Wydarzenia są pisane na siłę, aby tylko coś było. Oczywiście pojawia się wiele scen seksualnych, w których Livie spełnia swoje marzenia. Są to wszystkie brutalne rzeczy, które zrobił jej Caleb. Naprawdę nie wiedziałam co mam o tym myśleć...
Żeby nie było, ta książka ma również swoje plusy. Jednym z nich jest poprawiony styl pisania autorki. Na samy początku tej historii był on naprawdę okropny, a teraz udało jej się wrobić. Autorka popracowała również nad dialogami, które nie są...

Gosia1983 | 2019-03-21

Pierwsza i druga czesc czytalam z zapartym tchem i polecam ale trzecia czesc to nieporozumienie.

dipolaga | 2019-02-23
Przeczytana: styczeń 2019

Pozycja pokazująca syndrom sztokholmski. Kipi brutalnym sexem mimo wszystko czyta się jednym tchem.

Claudia | 2019-02-15
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 15 lutego 2019

Ostatnia część serii "The Dark Duet" już za mną. I co do niej mam mieszane uczucia. Nie było w niej tyle emocji co w poprzednich. Dla mnie a część była lekko naciągana.

W "Smaku ciemności" widzimy historię przedstawioną z punktu widzenia Caleba czy też już raczej Jamesa. Caleb próbuje oczyścić swoje myśli i porzucić swoją okrutną i bolesną przeszłość, a ta historia, którą czytamy ma mu w tym pomóc.

Ta część pokazuje jak wygląda życie obecne Livvie i Caleba, jak do tego doszło, że ich życie stało się normalne a ich związek trwa i trwać będzie.

Podsumowując seria bardzo mi się podobała bo to nie był typowy erotyk. Pełno w niej było gniewu, brutalności oraz wzruszenia.

jedrzejka125 | 2019-02-07

Stanowczo przesłodzone. Liczyłam na jakieś emocje, problemy psychologiczne. Wgłębienie się w psychologię postaci, spotkanie rodzinne. Niestety tego brakło.

Expectatis | 2019-01-12

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Już nie tak dobra jak poprzednie części. Brakowało mi czegoś. Rozwiązania sprawy ojca Caleba, albo tego, że ktoś ich jednak znajduje i ściga. Po prostu taka sielanka.

Dominiqe83 | 2018-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2018

„Zapach ciemności” zakończył się tak, że można było odetchnąć. Jednak w „Smaku ciemności” oddech znowu nam przyspiesza i nie daje daje się łatwo uspokoić. Bo finałowy tom perwersyjnej serii „Dotyk ciemności” to absorbująca do granic możliwości perspektywa Caleba aka Jamesa. Tak, drodzy czytelnicy, dzieje się tu dużo, zwłaszcza że Caleb zaprasza nas do swojego umysłu, w którym walczy z brutalną przeszłością, z tym, kim się stał oraz z żądzą wypuszczenia na światło dzienne drzemiącej w nim otchłani. Obok ma wreszcie Livvie, ale tym razem, ich związek w dużej mierze rozwija się na jej warunkach. Chyba, że Caleb znowu coś schrzani... Bardzo polecam sympatykom mocnych wrażeń i oddziałujących na wyobraźnię scen erotycznych.