Rodzina Addamsów

Tłumaczenie: Przemysław Bandel
Wydawnictwo: Rebis
8371202512
Darkan21

Oto najbardziej niesamowita, szalona i niezwykła rodzina wszech czasów! Morticia, pani domu, woli róże, które nie pachną, więc obcina im główki. Gomez, pan domu, siłuje się z Rączką na ręce. Wedesday i Pugsley, dzieci Addamsów, uwielbiają się bawić na rodzinnym cmentarzu lub spędzać czas z wujkiem Festerem, który potrafi wziąć do ust żarówkę i zaświecić ją. I nagle pojawia się nowy członek rodziny klanu. Pubert, plujący ogniem synek. Wszystko to razem gwarantuje ekscytujące przygody, które możesz przeżyć tylko w nadzwyczajnym świecie Rodziny Addamsów.

MechanicznaSarenka | 2016-09-27
Przeczytana: 26 września 2016

Nie pojawiły się w niej żadne, nowe szczegóły, których nie uwzględnia film. Jednak ze względu na miłość do tej rodzinki daje 7.

Darkan21 | 2015-10-12
Przeczytana: 12 października 2015

Znajomość całej rodzinki z seriali i filmów bardzo pomaga przy czytaniu. Czytając książkę opisywane wydarzenia widziałem oczyma wyobraźni z całkiem niezłymi szczegółami, dzięki już wcześniejszej znajomości bohaterów i ich zwyczajów. Książkę fajnie się czyta, lata minęły od czasu, gdy oglądałem ich na ekranie telewizora i miło było znów ujrzeć rodzinkę addamsów tym razem w wersji papierowej ;)