Rodzina Addamsów

Okładka książki Rodzina Addamsów
Todd Strasser Wydawnictwo: Rebis opowiadania, powieści dla dzieci
opowiadania, powieści dla dzieci
Rebis
1995-01-01
1995-01-01
8371202512
Przemysław Bandel

Nie pojawiły się w niej żadne, nowe szczegóły, których nie uwzględnia film. Jednak ze względu na miłość do tej rodzinki daje 7.

Znajomość całej rodzinki z seriali i filmów bardzo pomaga przy czytaniu. Czytając książkę opisywane wydarzenia widziałem oczyma wyobraźni z całkiem niezłymi szczegółami, dzięki już wcześniejszej znajomości bohaterów i ich zwyczajów. Książkę fajnie się czyta, lata minęły od czasu, gdy oglądałem ich na ekranie telewizora i miło było znów ujrzeć rodzinkę addamsów tym razem w wersji papierowej ;)