angielski
Marika

Mam jedną zasadę: nie rób tam, gdzie jesz. Kilka kobiet w kompleksie mieszkań, którego jestem właścicielem, chciałoby się zabawić ze mną sam na sam – a czemu miałyby tego nie chcieć? Jestem młody, wysportowany, atrakcyjny i nadziany. Nie wspominając już o tym, że pod paskiem moich spodni skrywa się pokaźne wybrzuszenie. To kombinacja, przez którą majtki regularnie opadają na podłogę. Brawo...

Mam jedną zasadę: nie rób tam, gdzie jesz.

Brawo ja, prawda?

Ale mój fiut, ten rozrabiacz, zostaje uwięziony w moich spodniach przez mojego biznesowego partnera. Koncesja, na którą się zgodziłem i taka, która nigdy nie była trudna do wykonania, do czasu, kiedy do mieszkania niżej wprowadza się Emery. Jest bystra, młoda, zdeterminowana i seksowna jak cholera. Chcę jej posmakować. Nie przestanę, dopóki nie zanurzę się w tej smakowitej brunetce.
Po tym, jak zostaje ostrzeżona o mojej przeszłości, Emery robi, co może, by mnie unikać, ale ja mam zamiar pokazać jej, że pod tym wszystkim jestem facetem ze złotym sercem i fiutem ze stali.

Nazywam się Hayden Oliver, a to jest moja historia.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: www.goodreads.com

ppaula195 | 2019-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2019

Krótka ale za to bardzo przyjemna książka o dwójce ludzi którzy postanowili zostać przyjaciółmi mimo silnego przyciągania między nimi. Zwykła opowieść. Krótka i na temat, bez zbędnego rozpisywania się. Bardzo się przy niej odprężyłam :)

jola79 | 2018-06-28

Nie było to opowiadanie najwyższych lotów. Scenariusz przewidywalny i tyle w temacie.

tylkojego095 | 2018-03-18
Przeczytana: 18 marca 2018

Lekka i przyjemna;)
Hayden to facet z poczuciem humoru, który nie chce angażować się w związek, a Emery to twardo stąpająca po ziemi kobieta, która ulega kolejnemu facetowi z damskim imieniem:D
niestety praktycznie brak dramatów, a dla mnie to minus ;/
mimo wszystko polecam!

savine | 2018-03-03
Na półkach: Przeczytane, 2018, ENG

Hayden jest inwestorem nieruchomości i wraz ze swoim przyjacielem, Hudsonem, jest właścicielem kilku budynków mieszkaniowych w Los Angeles. Hayden jest nazywany jako 'męska dziwka', ale on wcale nie ma z tym problemu.. Kiedy zauważa nową i seksowną sąsiadkę, Emery, od razu myśli o tym, jakby to było gdyby ją posiadał. Wtedy do akcji wkracza Hudson, który wybija mu ten pomysł z głowy i prosi go, żeby tym razem się zachowywał. Zrezygnowany Oliver, obiecuje utrzymać swojego kolegę w spodniach, ale i tak idzie przywitać nową lokatorkę. Dziewczyna została już ostrzeżona na temat Haydena, dlatego wprost mówi mu, że nie ma na co liczyć. Chłopak w takim razie proponuje jej przyjaźń. Czy facet, który nigdy nie miał kobiety jako przyjaciółkę, da radę długo to ciągnąć?

Sięgnęłam po Screwed, bo potrzebowałam akurat czegoś lekkiego, czegoś co będzie się szybko czytać. Wiedziałam po co sięgam, więc nie miałam wobec tej książki dużych oczekiwań, ale nie sądziłam, że to będzie tak okropne. Jednym...

Magdalena | 2017-12-08

Narazie odkladam slabo sie zaczyna nudna przewidywalna

Kate | 2017-10-11

Bardzo szybko się czyta, chwilami mnie nieźle ubawiła, niestety czegoś mi brakowało, aczkolwiek naprawdę fajnie się czyta więc polecam, zwłaszcza dla relaksu ;)

WorkingGirl | 2017-08-06
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 05 sierpnia 2017

2 pierwsze zdania z tej książki wystarczyły, żeby wyrzucić ją przez okno. Rów mariański, to wciąż za płytko, żeby opisać grafomaństwo autorki i totalne dno jej "pisarstwa".

Ewelina | 2017-04-19
Przeczytana: 18 kwietnia 2017

Książka jest bardzo fajna i przyjemna, czyta się na prawdę super wystarczy jeden wieczór. Idealna na odprężenie :) Chemia między Haydenem i Emery jest niesamowita, od sąsiadów do przyjaciół i od przyjaciół do kochanków.

czas_na_książkę | 2017-04-14
Przeczytana: 13 kwietnia 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ta książka jest taka... normalna. Przewidywalna. Nic szczególnego. Jej akcja jest dość szybka (nawet na tyle, że nie zdążysz poczuć wszystkich emocji z książki, nie zżywasz się z bohaterami). Dużym plusem jest to, że pisana jest z dwóch perspektyw - zawsze uwielbiam ten zabieg. Minus? Roxy. Ta dziewczyna jest tam bez sensu. Jakby... jej zachowania i cały czas nawiązywanie do niej. U innych autorów to się często sprawdza, ale nie tutaj.

A spoiler?
Damy radę.
Happy end.

Flusz | 2017-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2017

Jakie jest prawdopodobieństwo, że spośród dziesiątek książek jakie ma się pod ręką, wybierze się taką, która ma prawie identyczną fabułę jak poprzednia czytana pozycja?!

Mam dziwny zwyczaj czytania tego typu romansów, w seriach po 2/3 książki pod rząd - w ramach przerywnika między fantastyką. I dopiero co skończyłam czytać "Ugly Love", gdzie również główny bohater był po traumatycznych przeżyciach i zapierał się rękami i nogami przed ewentualną miłością - tu jest to samo!

Niby to samo, ale podane w ciekawszy sposób. Ta książka ma jednak w sobie więcej z komedii. Wszystkie zaczepki słowne i żarty są zdecydowanie sporym plusem w tej książce. A scena z jogą przyprawiła mnie o ból przepony :D

Hayden i Emery to postacie, które można bardzo szybko polubić. Kipiący sarkazmem, ironią, a przy tym piekielnie inteligentni.

Spodobało mi się też, że autorka odpuściła sobie nadmiar zbędnego dramatu. Bo nie ma chyba nic gorszego, niż czytać ileś rozdziałów jak to główni bohaterowie miotają...