An Act of Redemption

Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
1515221903
angielski
olala

She saw in him what no one else could see.

He found in her what he could never find.

One moment changed everything but, even with a break in time, their connection could never be severed.

In the beginning he may have been her salvation, but in the end she will be his redemption.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/25502442-an-act-of-redemption

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/25502442-an-act-of-redemption

k_a_s_i_a | 2017-01-07
Przeczytana: grudzień 2016

Anna i Logan pochodzili z różnych światów. Ona pochodziła z dobrej rodziny, ale w przeszłości przeszła przez piekło... Z kolei on opiekował się młodszą siostrą, gdyż jego matkę interesował tylko alkohol i nowi faceci. Anna i Logan wspierali się wzajemnie. Jednak jedno wydarzenie zmieniło wszystko...
Anna i Logan spotykają się przypadkowo po kilku latach i nadal jest między nimi TA więź. Jednak, żeby być ze sobą i dostać swoje szczęśliwe zakończenie muszą wiele przejść...
Ostatecznie książka jest naprawdę wciągająca. Są w niej bohaterowie z serii Men of Honor. Jaxon był świetny w roli "starszego brata" co doprowadzało do wielu zabawnych zwrotów akcji.

Ania | 2016-12-27

Annę i Logana poznaliśmy już we wcześniejszych tomach, a końcówka The Final Temptation mniej więcej pokazała nam jak historia The Act of Redemtion się rozpocznie. Muszę przyznać, że najbardziej nie mogłam się doczekać spotkania z naszymi Navy Seals :) i nie rozczrowałam się :) Sawyer i Jaxon dowodzili (ah Sawyer ciągle jesteś moim ulubieńcem :*jego humor i ciągła rywalizacja byłu genialne) a Kayla nadal ma niewyparzoną buźkę :) no i ferajna dzieciaków. :) sama historia Anny i Logana była dosyć ciekawa, ale chyba jednak czegoś mi brakowało. I chyba tutaj Anna wypadła bardziej nijako niż Logan. Nie miała determinacji Julii,odwagi Grace, siły Faith ani tym bardziej niewyparzonej buzi Kayli. Logan niejako przypominał chłopaków, zwłaszcza Jaxsona, ale robił się zbyt miękki przy Annie. Całe ich roztanie było niepotrzebne, ale tak jak w przypadku Julii i Jaxa, testosteronu i męskiej dumy nie da się szybko wyzbyć :P i szczerze nawet za bardzo Logan nie musiał się wysilać w odzyskaniu Anny...

Seria "Men of Honor" to jedna z moim najulubieńszych serii. Już teraz mogę powiedzieć, że ta zapowiada się równie wspaniale.
Anne i Logana poznajemy we wcześniejszych książkach i nie da się ich nie polubić. Wspaniała para która musiała przejść wiele, żeby być razem.

Gorąco polecam!

mania_kch | 2016-12-16
Na półkach: Przeczytane, 2016

Jeśli seria Men of Honor przypadła Wam do gustu to z An act of redemption będzie podobnie.
Anna i Logan pochodzą z dwóch różnych światów, nie mają łatwego życia. Ją dręczą demony okrutnej przeszłości, jego męczą demony teraźniejszości. Próbują być nawzajem dla siebie lekarstwem, jednak jak to w życiu bywa jedno niefortunne wydarzenie zmienia całkowicie bieg ich życia, ich drogi zupełnie się rozdzielają....
Ciekawa fabuła, wartka akcja, porachunki gangsterskie i wielka miłość to składa się na dość tajną historię, poza tym powiązanie z postaciami z serii Men of Honor, w mojej ocenie wpłynęło tylko na plus :)