An Act of Redemption

Okładka książki An Act of Redemption K.C. Lynn
Okładka książki An Act of Redemption
K.C. Lynn Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Acts Of Honor literatura obyczajowa, romans
Acts Of Honor
CreateSpace Independent Publishing Platform
2015-07-25
2015-07-25
1515221903

Po serii Men of honor przyszedł czas na Act of honor.Anna i Logan byli przedstawieni już we wcześniejszych częściach, tym razem są głównymi bohaterami.
W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności Logan trafia do więzienia, skąd wychodzi tylko przez to, że zostaje przejęty przez federalnych, aby pracował dla nich i brał udział w nielegalnych walkach podziemnych.

Lubię czytać o rodzinnej więzi, którą tworzą-można powiedzieć- obcy ludzie. Świetna książka, uwielbiam styl pisania autorki. No i oczywiście uwielbiam Sawyera, on jest kotem!! 😁🔥🔥🔥

2056

An Act of Redemption to spin-off serii Men of Honor. Chociaż jest to samodzielna książka, zdecydowanie polecam przeczytanie wcześniej serii Men of Honor.
"Akt Odkupienia" to opowieść o honorze, pragnieniu, miłości, wyrzutach sumienia, współczuciu, wierze, uzdrowieniu i znaczeniu przyjaźni. Miłość Anny i Logana jest prawdziwa, jest w niej ból, uraza i wewnętrzna walka, ale ich miłość jest wieczna. Wytrzymuje próbę czasu, odległości i niebezpieczeństwa. Ich miłość została pięknie napisana i doskonale wpleciona w każdą przeczytaną stronę.
Anna była niezwykła, opiekuńcza, godna zaufania i tak silna. Mimo tragicznej przeszłości zmieniła swoje życie w coś wspaniałego. Rozkoszowała się życiem i szansą na jej odzyskanie. Czy to było idealne? Nie, ale nigdy nie unikała wewnętrznych bitew,ani potrzeby niezależności i zmiany. Była otwartą książką, przyznała się do braku pewności siebie i miała mnóstwo obaw. Miała wsparcie i miłość swojego życia w Loganie.
Logan jet jak dla mnie przykładem, jakim powinien być każdy chłopak. Musiał przejąć obowiązki mężczyzny w domu po odejściu ojca. Jest odpowiedzialny za swoją matkę i siostrę, płacąc rachunki i dbając o ich bezpieczeństwo. Marzył by zostać policjantem, ale musiał porzucić te marzenie broniąc swojej rodziny. Kiedy Logan spotyka Annę, jego cel w życiu zmienił się. Nawet po dowiedzeniu się, co Anna przeżyła, stał przy niej, był cierpliwy, opiekuńczy, kochający i bezwarunkowy wobec niej. Jego troskliwość i wytrwałość w dążeniu do zapewnienia jej bezpieczeństwa oraz gotowość by zaryzykować swoje życie, by być mężczyzną, na którego ona zasługuje, rozerwało moje serducho na kawałki. Znowu mogłam poczytać o Jaxie, Sawyer'e i Cade'a i ich cudownych żonach i dzieciach. Teraz czas na historię Nick'a i Katelyn. Polecam:)

Anna i Logan pochodzili z różnych światów. Ona pochodziła z dobrej rodziny, ale w przeszłości przeszła przez piekło... Z kolei on opiekował się młodszą siostrą, gdyż jego matkę interesował tylko alkohol i nowi faceci. Anna i Logan wspierali się wzajemnie. Jednak jedno wydarzenie zmieniło wszystko...
Anna i Logan spotykają się przypadkowo po kilku latach i nadal jest między nimi TA więź. Jednak, żeby być ze sobą i dostać swoje szczęśliwe zakończenie muszą wiele przejść...
Ostatecznie książka jest naprawdę wciągająca. Są w niej bohaterowie z serii Men of Honor. Jaxon był świetny w roli "starszego brata" co doprowadzało do wielu zabawnych zwrotów akcji.

Anna i Logan spotykają się przypadkowo po kilku latach i nadal jest między...

Annę i Logana poznaliśmy już we wcześniejszych tomach, a końcówka The Final Temptation mniej więcej pokazała nam jak historia The Act of Redemtion się rozpocznie. Muszę przyznać, że najbardziej nie mogłam się doczekać spotkania z naszymi Navy Seals :) i nie rozczrowałam się :) Sawyer i Jaxon dowodzili (ah Sawyer ciągle jesteś moim ulubieńcem :*jego humor i ciągła rywalizacja byłu genialne) a Kayla nadal ma niewyparzoną buźkę :) no i ferajna dzieciaków. :) sama historia Anny i Logana była dosyć ciekawa, ale chyba jednak czegoś mi brakowało. I chyba tutaj Anna wypadła bardziej nijako niż Logan. Nie miała determinacji Julii,odwagi Grace, siły Faith ani tym bardziej niewyparzonej buzi Kayli. Logan niejako przypominał chłopaków, zwłaszcza Jaxsona, ale robił się zbyt miękki przy Annie. Całe ich roztanie było niepotrzebne, ale tak jak w przypadku Julii i Jaxa, testosteronu i męskiej dumy nie da się szybko wyzbyć :P i szczerze nawet za bardzo Logan nie musiał się wysilać w odzyskaniu Anny - mogła jednak ona pokazać trochę dumy :) cała historia miała naprawdę dobry początek jeśli chodzi o fabułę - walki podziemne, treningi u chłopaków, FBI, tajne przez poufne etc., ale gdzieś w połowie zaczęło się to rozmywać i skupiliśmy się na życiu seksualnym Anny i Logana :( szkoda, że autroka nie pokusiła się jednak o finalną walkę i nas ze sobą nie zabrała. Ogólnie książka jest naprawdę całkiem dobra, ale bez starej ekipy, chyba nie wypadłaby tak dobrze. Na końcu czekał na nas ciekawy wątek - Katleyn i jej brata Kolana. Liczę, że w kolejnej części dowiemy się czegoś więcej :)

Seria "Men of Honor" to jedna z moim najulubieńszych serii. Już teraz mogę powiedzieć, że ta zapowiada się równie wspaniale.
Anne i Logana poznajemy we wcześniejszych książkach i nie da się ich nie polubić. Wspaniała para która musiała przejść wiele, żeby być razem.

Gorąco polecam!

Gorąco polecam!

Jeśli seria Men of Honor przypadła Wam do gustu to z An act of redemption będzie podobnie.
Anna i Logan pochodzą z dwóch różnych światów, nie mają łatwego życia. Ją dręczą demony okrutnej przeszłości, jego męczą demony teraźniejszości. Próbują być nawzajem dla siebie lekarstwem, jednak jak to w życiu bywa jedno niefortunne wydarzenie zmienia całkowicie bieg ich życia, ich drogi zupełnie się rozdzielają....
Ciekawa fabuła, wartka akcja, porachunki gangsterskie i wielka miłość to składa się na dość tajną historię, poza tym powiązanie z postaciami z serii Men of Honor, w mojej ocenie wpłynęło tylko na plus :)

• Po angielsku
  • Romans