Wyzwanie czytelnicze LC

Seria: Pettson i Findus
Wydawnictwo: Media Rodzina
Magdalena Landowska
Ag2S

Pierwsza książka z twardymi, kartonowymi stronami o dobrze znanych i lubianych bohaterach – Pettsonie i Findusie. Książeczka jest adresowana do najmłodszych odbiorców, pięknie ilustrowana przez autora. Findus wymyślił nową zabawę dla Pettsona, który musi znaleźć trzy różne rzeczy. Na szczęście ma pomocników!

źródło opisu: http://mediarodzina.pl/

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/

Abee | 2015-12-19
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 19 grudnia 2015

Przyjemne dla oka ilustracje. Dowcipne i z drobiazgowymi szczególikami dopełniającymi treść. A w treści prosta historyjka z prostymi zadaniami, które kot wymyślił dla staruszka. Dla malucha i dla rodzica - uczta. Do tego sztywne strony, aby oglądać i czytać znowu i od nowa. Świetne na prezent.

Monika PASJONAUCI | 2015-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2015

Świetna wersja dla miłośników Pettsona i Findusa (i nie tylko) dla młodszych Dzieci. Niezmiennie kot Findus w najwyższej formie ;) Jak powiedzieć najlepszemu przyjacielowi, żeby zrobił naleśniki, bez wspominania o naleśnikach? :)
Niezmiennie uważam, że Rodzice mogą wiele nauczyć się o Dzieciach czytając o przygodach tej dwójki. Polecam!!!

gaczewska | 2017-02-16

Od tej książki zaczęliśmy przygodę z Pettsonem i Findusem. Jeżeli ktoś nie jest przekonany, może zacząć przygodę z tą parką właśnie od tej pozycji. To jest malutka książka z twardymi stronami, więc sprawdzi się dla małych dzieci.

Emily | 2018-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2018