Poznaj Pettsona i Findusa

Okładka książki Poznaj Pettsona i Findusa
Sven Nordqvist Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Pettson i Findus (tom 9) opowieści dla młodszych dzieci
14 str. 14 min.
opowieści dla młodszych dzieci
Pettson i Findus (tom 9)
Känner du Pettson och Findus?
Media Rodzina
2015-09-01
2015-09-01
14 min.
Magdalena Landowska
Magdalena Landowska

Okładka książki Rok z Findusem Kennert Danielsson, Eva-Lena Larsson, Sven Nordqvist
Ocena 8,2
Rok z Findusem Kennert Danielsson,...
Okładka książki Strach ma wielkie oczy! Czyli każdy się trochę boi Nele Moost, Annet Rudolph
Ocena 7,1
Strach ma wiel... Nele Moost, Annet R...
Okładka książki Czy warto kłamać? czyli o tym, że prawda zawsze wychodzi na jaw Nele Moost, Annet Rudolph
Ocena 6,9
Czy warto kłam... Nele Moost, Annet R...

Absolutny hit w naszej rodzinie! Podobnie jak cała seria o kocie Findusie i staruszku Pettsonie. Mistrzowskie ilustracje, które można oglądać po wielokroć i zawsze odkryje się w nich coś nowego. Zabawny tekst, poczucie humoru, które podoba się nie tyko dzieciom;-)

Ciepła opowiastka o Pettsonie i jego kocie Findusie... A może o Findusie i jego staruszku Pettsonie...? Tym razem dla najmłodszych - w formie małej, kartonowej książeczki.
Dobrze być komuś potrzebnym. Dobrze jest mieć kogoś, kto dba. Dobrze mieć siebie nawzajem.

Przyjemne dla oka ilustracje. Dowcipne i z drobiazgowymi szczególikami dopełniającymi treść. A w treści prosta historyjka z prostymi zadaniami, które kot wymyślił dla staruszka. Dla malucha i dla rodzica - uczta. Do tego sztywne strony, aby oglądać i czytać znowu i od nowa. Świetne na prezent.

Świetna wersja dla miłośników Pettsona i Findusa (i nie tylko) dla młodszych Dzieci. Niezmiennie kot Findus w najwyższej formie ;) Jak powiedzieć najlepszemu przyjacielowi, żeby zrobił naleśniki, bez wspominania o naleśnikach? :)
Niezmiennie uważam, że Rodzice mogą wiele nauczyć się o Dzieciach czytając o przygodach tej dwójki. Polecam!!!

Od tej książki zaczęliśmy przygodę z Pettsonem i Findusem. Jeżeli ktoś nie jest przekonany, może zacząć przygodę z tą parką właśnie od tej pozycji. To jest malutka książka z twardymi stronami, więc sprawdzi się dla małych dzieci.

To nasi ulubieńcy, którzy za każdym razem dostarczają sporą dawkę humoru. Ich po prostu nie da się nie lubić :-)

Dodaj cytat z książki Poznaj Pettsona i Findusa