Poznaj Pettsona i Findusa

Sven Nordqvist Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Pettson i Findus (tom 3) Seria: Pettson i Findus opowieści dla młodszych dzieci
Känner du Pettson och Findus?
Media Rodzina
Magdalena Landowska
Känner du Pettson och Findus?
Pettson i Findus (tom 3)
opowieści dla młodszych dzieci
Pettson i Findus
Magdalena Landowska

To nasi ulubieńcy, którzy za każdym razem dostarczają sporą dawkę humoru. Ich po prostu nie da się nie lubić :-)

Od tej książki zaczęliśmy przygodę z Pettsonem i Findusem. Jeżeli ktoś nie jest przekonany, może zacząć przygodę z tą parką właśnie od tej pozycji. To jest malutka książka z twardymi stronami, więc sprawdzi się dla małych dzieci.

Przyjemne dla oka ilustracje. Dowcipne i z drobiazgowymi szczególikami dopełniającymi treść. A w treści prosta historyjka z prostymi zadaniami, które kot wymyślił dla staruszka. Dla malucha i dla rodzica - uczta. Do tego sztywne strony, aby oglądać i czytać znowu i od nowa. Świetne na prezent.

Świetna wersja dla miłośników Pettsona i Findusa (i nie tylko) dla młodszych Dzieci. Niezmiennie kot Findus w najwyższej formie ;) Jak powiedzieć najlepszemu przyjacielowi, żeby zrobił naleśniki, bez wspominania o naleśnikach? :)
Niezmiennie uważam, że Rodzice mogą wiele nauczyć się o Dzieciach czytając o przygodach tej dwójki. Polecam!!!

• Dla dzieci
  • A1) Bajki☼