Poznaj Pettsona i Findusa

Sven Nordqvist Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Pettson i Findus (tom 3) Seria: Pettson i Findus opowieści dla młodszych dzieci
Känner du Pettson och Findus?
Media Rodzina
Magdalena Landowska
Känner du Pettson och Findus?
Pettson i Findus (tom 3)
opowieści dla młodszych dzieci
Pettson i Findus
Magdalena Landowska

Ciepła opowiastka o Pettsonie i jego kocie Findusie... A może o Findusie i jego staruszku Pettsonie...? Tym razem dla najmłodszych - w formie małej, kartonowej książeczki.
Dobrze być komuś potrzebnym. Dobrze jest mieć kogoś, kto dba. Dobrze mieć siebie nawzajem.

To nasi ulubieńcy, którzy za każdym razem dostarczają sporą dawkę humoru. Ich po prostu nie da się nie lubić :-)

Od tej książki zaczęliśmy przygodę z Pettsonem i Findusem. Jeżeli ktoś nie jest przekonany, może zacząć przygodę z tą parką właśnie od tej pozycji. To jest malutka książka z twardymi stronami, więc sprawdzi się dla małych dzieci.

Przyjemne dla oka ilustracje. Dowcipne i z drobiazgowymi szczególikami dopełniającymi treść. A w treści prosta historyjka z prostymi zadaniami, które kot wymyślił dla staruszka. Dla malucha i dla rodzica - uczta. Do tego sztywne strony, aby oglądać i czytać znowu i od nowa. Świetne na prezent.

Świetna wersja dla miłośników Pettsona i Findusa (i nie tylko) dla młodszych Dzieci. Niezmiennie kot Findus w najwyższej formie ;) Jak powiedzieć najlepszemu przyjacielowi, żeby zrobił naleśniki, bez wspominania o naleśnikach? :)
Niezmiennie uważam, że Rodzice mogą wiele nauczyć się o Dzieciach czytając o przygodach tej dwójki. Polecam!!!

• Dla dzieci
  • Skandynawia