1508481938
angielski
Marika

*Pięć minut do rozpoczęcia rozmowy kwalifikacyjnej* Prosto po ukończeniu studiów, Cameron Heart ląduje na rozmowie o pracę w prestiżowej firmie architektonicznej. *Cztery minuty do rozpoczęcia rozmowy kwalifikacyjnej* Wie, że jest tu tylko dlatego, że właścicielem jest Grayson Cole, znajomy jej starszej siostry. *Trzy minuty* W ciągu ostatnich siedmiu lat, Grayson Cole był najbardziej...

*Pięć minut do rozpoczęcia rozmowy kwalifikacyjnej*
*Cztery minuty do rozpoczęcia rozmowy kwalifikacyjnej*
*Trzy minuty*
W ciągu ostatnich siedmiu lat, Grayson Cole był najbardziej onieśmielającym człowiekiem, w którego towarzystwie Cameron miała przyjemność - lub nieprzyjemność - przebywać.
*Dwie minuty*
Ale ta praca jest zbyt dobrą okazją, by z niej zrezygnować. Więc, Cammie będzie musiała zignorować fakt, że Grayson jest na tyle przystojny, że mógłby mieć swoje własne święto narodowe.
*Jedna*
Mimo wszystko nie powinna się czuć w ten sposób w stosunku do swojego nowego szefa. I tego, że będzie jej nowym szefem.

„- Nie onieśmielasz mnie. - powiedziałam z pewnym siebie uśmiechem.
- Może powinniśmy to zmienić, panno Heart. Zamknij drzwi.”

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: www.goodreads.com

Shirohane | 2019-02-12
Przeczytana: 11 lutego 2019

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Poza The Design, od R.S.Grey czytałam tylko The Allure of Dean Harper i tak bardzo spodobała mi się ta książka, że jak normalnie nie pamiętam tytułów tych wszystkich przeczytanych powieści, tak ją… No jak można jej nie pamiętać? Wyskrobała mi swoją historię w pamięci.

Pani Grey ma ogromny talent, kreowane przez nią postacie są pełne emocji, bogate we wspomnienia płynnie włączane w całość (czasem mam wrażenie, że te książkowe postacie czują więcej niż prawdziwi ludzie), co nadaje historii niesamowitej autentyczności.

Przy The Design bawiłam się równie dobrze, co przy The Allure. Nowa bohaterka – Cammie Heart od pierwszych stron czaruje swoją niepokorną, swobodną postawą, nastawioną na konkretny cel psotnością, inteligencją i gigantycznym humorem (i tutaj muszę się przyznać, że niejednokrotnie dusiłam się ze śmiechu, waląc wolną ręką w materac łóżka).

Cammie zbyt wcześnie osunęły się spod nóg fundamenty. Tracąc rodziców zdaje się tracić kawałek siebie i świadomość, gdzie...

Secret_Violence | 2019-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2019

Przyjemny romans do poduszki.

Gabi | 2017-12-02
Przeczytana: 02 grudnia 2017

Bardzo podobała mi się historia Cammie, której celem stało się uwiedzenie Graysona. Książka jest zabawna, lekka i przyjemna. Idealne na nudne zimowe wieczory. Ta dwójka krążyła wokół siebie i nie mogła się połączyć. Jednak z czasem im się to udało, gdy tak się stało czekał ich oczywiście happy end.

ewelinasyl | 2017-08-22
Przeczytana: 2016 rok

Jak każda książka tej autorki ma w sobie niesamowity urok, z lekkościa się ją "pochłania"

wiktoria12304 | 2017-05-06

Nic nie poradzę, ale mam słabość do książek typu "szef i pracownica" i "zakochana od małego". Tutaj jest to połączone, więc dla mnie super.
Na początku - prawdopodobnie przez wprowadzenie - nie mogłam się przyzwyczaić, że główna bohaterka nie jest nastolatką. Na szczęście takowe wrażenie szybko się ulotniło.
Nie mam zastrzeżeń do niczego w tej książce, naprawdę fajna historia. I niech żyją nawiasy i inne zabawne stwierdzenia! Kto czytał ten wie, o co chodzi :-)

93asia | 2016-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2016

Książkę czyta się baaardzo przyjemnie i nie da się od niej oderwać. Mi osobiście nie przypadła do gustu końcówka ale to już zależy od osobistych preferencji :)
Polecam na długie zimowe wieczory przy kubku herbaty! :)

Magda | 2016-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2016

Czyż nie jest dziwne że ułożony biznesmen który zaszedł ze swoją karierą na sam szczyt tak szybko na końcu książki podejmuje decyzje życia? Jak dla mnie zbyt wiele pierdół jest w tej książce a za mało rozwoju związku. Bohaterowie potajemnie kochają się w sobie od niepamiętnych czasów ale mimo wszystko za krótko trwał ich prawdziwy romans żeby tak to się wszystko poukładało. Zbyt płytka historia, totalnie cukierkowa.

Kadi | 2016-06-13
Przeczytana: 13 czerwca 2016

Fascynująca, wciągająca i intrygująca.
W ciągu całego jej czytania, tylko raz zrobiłam przerwę - na toaletę.
Cóż, to już samo mówi za siebie ;)
Grayson spowodował że w moim brzuchu pojawiły się motyle, a Cammie okazała się chyba najbardziej upartą, dumną i zawziętą bohaterką z jaką się spotkałam.
Fakt że czasami jest to aż denerwujące, ale i tak nie odbiera to książce uroku.
No i wielkie brawa dla pisarki, bo to kolejna jej książka która mnie zachwyciła i wciągnęła, chce więcej!

Kasiar | 2016-06-02

Fajna, lekka i przyjemna.
On przystojny bizmesman, przyjaciel jej siostry (która jest gwiazdą muzyki pop). Ona zagubiona młodziutka dziewczyna rozpoczynajaca studia.
Zbyt młoda a jednak juz wtedy ich do siebie siebie ciągnie.
Wyjezdża na studia i kontakt niemal całkiem sie zrywa.
Kiedy wraca po 5 latach, ten proponuje jej pracę. Jednocześnie wpajając że nie wiąże się z pracownikami.

Ksiązka słodka choć jest też parę ich miłosnych dramacików. Generalnie bardzo wciągająca i przyjemnie się ją czytało.
Love story na jeden wieczór.

zaczytanaPL | 2016-05-01

R.S. Grey zdobywa moje serce swoimi książkami. Ta może nie jest tak dobra jak ,,The Allure of Julian Lefray" ale też jest ciekawą pozycją.
Cameron zostaje zatrudniona w firmie architektonicznej. Podczas rozmowy jej nowy szef, przyjaciel jej siostry mówi jej że był w niej zakochany, ale nie to nie będzie miało wpływu na jej traktowanie w firmie i nie zamierza z nią nawiązywać romansu.
Cameron jest dalej zakochana więc będzie robić wszystko by zmienił zdanie na temat romansu z nią.
Bardzo podobał mi się wątek związany z Paryżem, i to że autorka nie zrobiła z niego nic co mogłoby być godne harlequina. Autorka łamie trochę schematów. I czyta się ją miło.
To nie do końca typowe romansidło, choć jednak trochę tu schematów. Mimo, to książka broni się treścią. Polecam.