Remembering You

Okładka książki Remembering You Sandi Lynn
Okładka książki Remembering You
Sandi Lynn Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-04-01
2014-04-01
New Adult Romance

Krótka ale poruszająca historia dwojga ludzi zakochanych w sobie z "innych światów" Ona z tego lepszego sortu gdzie zarozumiała matka widzi ją jako dziewczynę chłopca z bogatego domu z koneksjami z odpowiednim portfel. Obraz matki to nieczuła zarozumiała, zapatrzona w czubek swojego nosa snobka. Kocha bardzo swoją starszą córkę bo zaręczyła się ona z synem senatora. Nie jest ważne że chłopak ją zdradza liczy się przecież co ludzie powiedzą. Sam to chłopak który jest wychowywany tylko przez mamę szybko zaczął jej pomagać finansowo pracując jako mechanik w warsztacie. Dziewczyna ma awarię samochodu Sam zatrzymuje się żeby jej pomoc i tak zaczyna się ich historia. Czy zakończy się dobrze czy tragicznie zapraszam do lektury.

Bardzo fajna, tylko szkoda że taka krótka. Wszystko działo się w błyskawicznym tempie. Rodzina głównej bohaterki po prostu powala na kolana swoim snobizmem. Ale koniec końców, to jak Claire ich wszystkich "zjechała" podczas babyshower siostruni... no po prostu epickie! Brawo dla niej!!!
Polecam!

Polecam!

"Jeśli wasza miłość była prawdziwa i wieczna, odnajdziecie siebie nawzajem".

Claire i Sam spotykają się w momencie gdy dziewczynie psuje się samochód. I od tego momentu ich relacja toczy się bardzo szybko. W wyniku wypadku samochodowego oboje tracą pamięć a ich drogi krzyżują się ponownie po 3 latach.

Sama historia jak dla mnie miała potencjał. Jednak zbyt wiele działo w tak krótkim czasie. Gdyby bardziej rozbudować poszczególne wątki, lepiej przedstawić bohaterów to ocena byłaby wyższa. Sama Claire jest silną bohaterką, która nie boi się przeciwstawić rodzicom i wybrać inną drogę niż oni jej zaplanowali.

"Jeśli wasza miłość była prawdziwa i wieczna, odnajdziecie siebie nawzajem".

Sama historia jak dla mnie miała potencjał. Jednak zbyt wiele działo w...

• ENG
  • Romans