Ralph Azham, tom 7: Wszystko ma swój koniec

Tłumaczenie: Katarzyna Sajdakowska
Cykl: Ralph Azham (tom 7)
Wydawnictwo: timof i cisi wspólnicy
Une fin à toute chose
komiksy
malyjaca

Niesławny Vom Syrus jest na wolności! Aby podjąć z nim walkę Ralph Azham i Król zawierają sojusz. Na początku wyruszają do krainy Magików, by zdobyć różdżkę Angthara.

Magia, zdrada i humor towarzyszą nam w przygodach Ralpha Azhama, bohatera sagi stworzonej przez Lewisa Trondheima.

źródło opisu: timof.pl

źródło okładki: https://timof.pl/katalog/Ralph+Azham+7%3A+Wszystko...»

smotex | 2018-11-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiks
Przeczytana: 29 października 2018

Trzyma wystarczający poziom, żeby udało mi się znów wciągnąć!

Ralph zawsze spoko, bo jest sarkastycznym pacanem.
Przyjemnie wytłumaczona historia Yassu.

Domknięto i zalepiono wątki przeciwników, więc trochę lękam się o intrygę w kolejnych tomach. Co to będzie!!

Przemek Skoczyński | 2017-10-26
Na półkach: Przeczytane, Komiks
Przeczytana: 26 października 2017

Jestem zachwycony tą serią. Ralph to chodzący sarkazm, nie przypominam sobie tak kapitalnej postaci w komiksie. Sporo się dzieje, ale wszystko jest logiczne (nawet jeśli początkowo nie wygląda). Fantasy zobrazowane kreską, która najpierw zaskakuje, a potem okazuje się znakiem firmowym serii. Przyznaję, że myślałem, że to opowieśc dla dzieci albo chociaż dla wszystkich (jak "Gnat"), ale nie, to jest materiał na dobry serial zrealizowany przez HBO czy innego Netflixa. Błyskotliwe pod każdym względem.

(ocena dotyczy pierwszego cyklu: zeszyty 1 - 7)

PolishPopkulturę | 2015-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2015

GENIUSZ! Ooo, jaka dobra jest ta seria! Przedobra! Zdecydowanie jeden z najlepszych komiksów przygodowych, jakie kiedykolwiek czytałem! Ta seria ma wszystko: przesympatycznych bohaterów, niezwykle przemyślaną, zaskakującą intrygę, bardzo spójny, cholernie intrygujący świat przedstawiony oraz rewelacyjny czarny humor. Początkowo byłem do tego komiksu nastawiony mocno sceptycznie - odrzucała mnie kreska oraz fakt, że główny bohater jest... kaczką. Dałem jednak "Ralphowi" szansę, i tak pierwszy album mnie zaciekawił, drugi zachwycił, a w każdym kolejnym zakochiwałem się już bez pamięci :). Polecam z całego serca! / Ocena dla wszystkich siedmiu tomów cyklu pierwszego.

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture