Siostry wampirki. Dylemat 13. urodzin

Cykl: Siostry Wampirki (tom 1) | Seria: 1
Wydawnictwo: MAK Verlag
Bissgeschick um Mitternacht
Seticzek

Fumpfs! Co też się dzieje z siostrami? Sylwanii wyrasta damski wąsik, a na czole Daki od wielu dni świeci się paskudny krzyż pryszczy. Oczywiście! Obie dopadło dojrzewanie, ale to dopiero początek - w dniu swoich trzynastych urodzin przechodzą rytuał przeobrażenia i okaże się, pod jaką postacią Daka i Sylwania będą żyć dalej: jako normalny człowiek czy prawdziwy wampir ...Kolejny, już 8 tom fascynujących przygód dla czytelników od lat 10+W 2012 roku w kinach!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: http://www.empik.com/

Kolejny tom przygód dzielnej paczki: Sylwanii, Daki, Luda i Helenki :D Gorąco polecam, szczególnie dla relaksu i na poprawę humoru!!! <3 W Niemczech jest film na podstawie serii Siostry Wampirki: "Die Vampir Schwestern"!!! :* Chciałabym, aby pojawił się w Polsce... ;)

Shila | 2015-06-14

Cienka książka o zwięzłej fabule, napisana z humorem i rozmysłem. Dostałam ją w prezencie i nie żałuję. Polecam.

Seticzek | 2015-04-30
Przeczytana: 29 kwietnia 2015

Ostatni tom cyklu kupionego z myślą o 12-letniej córce, ale przeczytane do snu z 6-latką. Sympatyczne przygody dwóch półwampirek w niemieckim mieście. Niezły humor, niezłe napięcie, brak przesadzonego banału. Nie żałuję zakupu. :)