Ja, Suzy P.

Tłumaczenie: Jan Prussak
Wydawnictwo: Akapit Press
Me, Suzy P
LubimyCzytać

Suzy P. i jej przyjaciółki wiodą wesołe życie nastolatek. Suzy ma wrażenie, że cokolwiek robi lub gdziekolwiek idzie, prześladuje ją pech. Pewnego dnia na jej drodze pojawia się przystojny Zach. Problem w tym, że Suzie ma już chłopaka. Czy zdoła uchronić się przed wielką miłosną katastrofą?

źródło opisu: Akapit Press, 2014.

źródło okładki: Matras.pl

MollKsiążkowy | 2017-07-29

Ta książka jest niesamowita!!! Polecam każdej dziewczynie- tej która ma naście, jak i więcej [aby sobie przypomniała jak to jest]. Książka opowiada o nastoletniej miłości i przy tym można się wczuć w rolę bohaterki. Gorąco polecam!!!!!!!!!

stokrotka__15 | 2017-05-30
Na półkach: Przeczytane, KOCHAM

Kiedy znalazłam tą książkę w zeszłe wakacje, w bibliotece wiedziałam, że będzie to dobra lektura. Może nie jest ona najlepsza książką ale wprowadza czytelnika we wspaniały klimat i pozwala wejść w problemy tytułowej bohaterki. Uważam, że zasługuje na 10 gwiazdek.