Siostry wampirki

Nadja FendrichFranziska Gehm literatura młodzieżowa 192 str.
Gola
literatura młodzieżowa

Gola
literatura młodzieżowa

Porównaj ceny i

Książka o dwóch siostrach

Nie mam pojęcia, co mnie skłoniło do wypożyczenia z biblioteki ''Sióstr wampirek''. Może ta ładna okładka? Naprawdę mi się podoba, kolory są żywe, a wszystkie elementy tworzą piękną całość.
Nie oglądałam filmu, na którego podstawie powstała ta książka. Bo jestem przekonana, że najpierw był film, a potem ta książka z fotosami. Nie ma żadnych opisów, są tylko fakty czyt....

• Posiadam w mojej domowej biblioteczce
  • Świetne okładki
  • 2016
  • ✔2017-

Dodaj cytat z książki Siostry wampirki