Rodzina Pompadauz. Zamelinowana świnia

Tłumaczenie: Renata Ożóg
Cykl: Rodzina Pompadauz (tom 3)
Wydawnictwo: Dreams
brenda95

O rety! Pierwszy dzień w szkole po dziewięćdziesięciu dziewięciu latach jest już wystarczająco ciężki – a tu jeszcze trzeba znaleźć magiczny kompas czasu! Dla Kasmirandy, Milforda, Jonniego, Melusine i cesarzowej Indii Ingeborg – świni z obwisłym brzuchem to niełatwy orzech do zgryzienia. Czy i tym razem pomocne okażą się (świeże) wiatry Ingeborg? Już niebawem grupa przyjaciół wpadnie na trop wielkiej tajemnicy i… dokona niesamowitego odkrycia!

źródło opisu: http://www.dreamswydawnictwo.pl

źródło okładki: http://www.dreamswydawnictwo.pl

Bardzo polecam całą serię. Duża dawka humoru i szybka akcja spodoba się nie tylko dzieciom. Do tego na uwagę zasługuje piękne wydanie i ilustracje.