Tropiciel mam

Tłumaczenie: Ewa Bobocińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Polowanie na mamę". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jaguar
The Mum Detective
978-83-60010-41-9
Poetyka

Detektyw Esmie (lat prawie dwanaście) na tropie! Ostatnie miesiące w życiu Esmie to prawdziwy horror! Jej starszy brat, Matty, zakochuje się w dziewczynie, która za wszelką cenę pragnie odnaleźć swą zaginioną mamę. Esmie sama straciła mamę, więc doskonale rozumie sytuację. Prywatne dochodzenie Esmie daje dobre rezultaty, ale powoduje też spore zamieszanie w jej własnej rodzinie. Esmie...

Detektyw Esmie (lat prawie dwanaście) na tropie!

Esmie odkrywa przypadkiem, że dziewczyna taty, Lizzie, spotyka się w sobotnie przedpołudnia z pewnym nieznajomym mężczyzną, a na dodatek chodzi boso po jego domu!

Esmie postanawia rozpocząć śledztwo, by nie stracić kogoś, kto stał się jej naprawdę bliski! Kogoś, kto co prawda fatalnie gotuje, ale z kim można pójść po zakupy, porozmawiać o problemach z chłopakami i do kogo w smutnych chwilach można po prostu się przytulić.

[Jaguar, 2007]

martad | 2011-02-17

Bardzo fajna książka polecam jej przeczytanie

marta27 | 2010-11-06
Przeczytana: 30 października 2008

Książka świetna, opisuje jak 10 , 11 letnia Esmie szuka mamy dla swego ojca ;)

Julia | 2016-06-17
Wiki | 2015-08-28