Też chcę być piękna

Wydawnictwo: ADAMUS

Florian zrywa z Kati akurat tuż przed jej urodzinami. Kati chętnie pokazałaby tej głupiej kozie Vanessie, że też ma chłopaka! Tylko jak znaleźć szybko zastępstwoa W rozpaczy sięga po czary. Następnego dnia nie może opanować szczęścia, gdy do jej klasy wchodzi nowy uczeń absolutnie odjazdowy chłopak Brian. Czyżby czar zadziałała Mila natomiast chce być pewna, że między Kati i Brianem naprawdę coś

Marianna | 2016-08-20

Fajna, młodzieżowa, i bardzo zabawna książka.Idealna do zrelaksowania się.

Kasia | 2014-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2014

Nie pierwsza i nie ostatnia książka tej autorki.
Lekka,przyjemna,a problemy tych panienek potrafią człowieka rozbawić.
Nic dodać nic ująć.

koniaralisa13 | 2016-09-16
Przeczytana: 16 września 2016

Florian zrywa z Kati tuż przed jej urodzinami.... Kati znajduje wreszcie prawdziwą miłość w osobie tajemniczego różanego kawalera Tobiego... <3 ;* Bardzo się kochają i są wspaniałą parą!!!!!!!!!!! <3 ;* Gorąco polrcam szczególnie na relaks i poprawę humoru!!!!! <3 ;* :D ;*

Patrycjaa | 2010-11-29
Przeczytana: 27 listopada 2010

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka warta przeczytania! polecam wszystkim nastolatkom, które nie wierzą w to że są ładne. Tutaj Główna bohaterka przejdzie metamorfoze, myśli że chłopacy nie zwracaja na nią uwagi, na końcu jednak dowie się że nie zauważyła że jest ktos blisko kto ja kocha.

Karolina | 2011-01-18

Super książka z dobrym zakończeniem

Littleveronica | 2010-08-06

Kupiłam kiedyś pod wpływem impulsu i nie byłam z tej powieści do końca zadowolona. Podobała się za to mojej mamie ;)

Martyna Kozieł | 2015-09-13

Fajna dla młodszych nastolatek :D Polecam <3