Polska droga do EURO 2008... 2012. Sukces drużyny Beenhakkera

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychologii i Kultury Eneteia
sport

Niezbędna książka dla każdego kibica drużyny narodowej, młodzieży zafascynowanej sukcesami polskiej piłki, najnowszą historią piłki europejskiej, myślą trenerską ostatnich lat. Autorzy zebrali w książce wszystkie wyniki kolejnych mistrzostw Europy w piłce nożnej, gorące komentarze trenerów i zawodników, dane o ustawieniach taktycznych drużyn zwycięskich i przegranych, startujących w EURO, demonstracje sytuacji, po których padały najciekawsze bramki, sposób gry najlepszych zawodników europejskich i kadry Polski.

bombon | 2018-04-28
Na półkach