Szybkość w piłce nożnej

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
sport
Pan_Szafa_M

Szybkość w piłce nożnej, to jeden z wiodących i roztrzygających zdolności o końcowym wyniku meczu, bowiem ten kto nawet o kilkanaście milisekund jest szybciej przy piłce, może okazać się strzelcem decydującej o zwycięstwie bramki lub przeszkodzić w jej zdobyciu. Dlatego szybkość każdej akcji i działań zespołowych, zarówno w ataku, jak i obronie, nabiera szczególnego znaczenia w szkoleniu współczesnego piłkarza.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Pan_Szafa_M | 2015-02-20
Przeczytana: 10 lutego 2015

Trener, ponętny i ambitny zawodnik to osoby które w szczególności powinny przeczytać tą książkę. Niby została ona wydana w 2001 roku, lecz do teraz ta wiedza nie uległa znacznej zmianie, a jest tutaj na prawdę wiele ważnych aspektów o których trenerzy z niższych lig polskich wciąż zapominają. Polecam : )

kucziiix | 2018-09-03
Piotr | 2015-03-22