Szybkość w piłce nożnej

Jan Chmura Wydawnictwo: sport
biomechanika sport piłka nożna szybkość
sport
biomechanika sport piłka nożna szybkość

Trener, ponętny i ambitny zawodnik to osoby które w szczególności powinny przeczytać tą książkę. Niby została ona wydana w 2001 roku, lecz do teraz ta wiedza nie uległa znacznej zmianie, a jest tutaj na prawdę wiele ważnych aspektów o których trenerzy z niższych lig polskich wciąż zapominają. Polecam : )

• Chcę w prezencie
  • Sport
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Szybkość w piłce nożnej