Fight For Me

Fight For Me
romans, sport, UFC
angielski
Hildegarda

I just needed someone to show me how to fight for me… When tragedy hits Alexis Cole is shattered. She carries the blame on her shoulders after losing a big piece of herself. When Ryder Hayes sweeps back into her life, she has something to hold on to, but just as quickly as he appeared he was gone. When fate-or meddling parents-throw them back together they can no longer deny the heat that’s...

I just needed someone to show me how to fight for me…

When tragedy hits Alexis Cole is shattered. She carries the blame on her shoulders after losing a big piece of herself. When Ryder Hayes sweeps back into her life, she has something to hold on to, but just as quickly as he appeared he was gone. When fate-or meddling parents-throw them back together they can no longer deny the heat that’s burned between them for years.

Ryder has always wanted Lexi, but he’s never fought so hard against something in his life. Saving Lexi from her past was never on his agenda, but he could never bear letting her drown in it. With his UFC championship title on the line, the last thing he needs is to be distracted by Lexi. When she’s thrown back into his life he can no longer fight their attraction.

But once he claims her he knows he’ll never let go.

Mature content warning: this title is intended for adults 18+ due to language and explicit sexual content. If you have an aversion to steamy scenes, you may not want to board this ride, because it will be a hot and sweaty one.

źródło opisu: https://www.facebook.com/pages/Author-Bethany-Bazile

źródło okładki: https://www.facebook.com/pages/Author-Bethany-Bazile

tylkojego095 | 2018-03-18
Przeczytana: 18 marca 2018

Miło i słodko z domieszką małych dramatów;)
Bardzo polubiłam głównych bohaterów, a w szczególności Rader'a;)
Jeżeli lubicie książki o zaborczych samcach alfa to powinno się spodobać;D
Polecam!

agata | 2017-09-13

Ciekawa książka z wyraźnymi postaciami. Miło, łatwo i szybko się czytało:)

Kaczmarta | 2017-03-28
Przeczytana: 22 marca 2017

Moim zdaniem to mocno przeciętne new adult... Początek zapowiadał się obiecująco. Zdrada, strata, ratunek - wszystko na kilku pierwszych stronach. Później niestety tylko równia pochyła. Generalnie trochę nudne kocha-nie kocha oparte na seksie. Brakowało mi w tym wszystkim ciekawego tła, historii, czegoś co wciąga i zaskakuje. Pomysł być może fajny, ale wykonanie średnie.

coffee_cup90 | 2016-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2016

Jestem fanką książek w których pojawiają się mężczyźni uprawiających różne sztuki walki. A wszystko zaczęło się od serii Real.
Natomiast jeżeli chodzi o książkę Fight for me, byłam urzeczona lekkością pióra Bazile Bethany. Książkę pochłonęłam w nie całe dwa dni!!!
Historia głównych bohaterów jest urocza. Obawiałam się, że nie uda im się być razem, przez to co zdarzyło się pomiędzy ich rodzicami w przeszłości. A jednak prawdziwa miłość umie pokonać wszystko.
Na początku książki myślałam, że historia będzie toczyła się pomiędzy Alexis i Loganem, no ale na szczęście pojawił się Ryder (i ten jego kolczyk oraz tatuaże). Możne i opowieść zaczyna się od przykrych rzeczy jakie spotkały Lexi, to z czasem jej życie nabiera kolorytu. I dowiadujemy się, że tą dwójkę ciągnęło do siebie już od samego początku.
Opisane sceny erotyczne w tej książce, tak pobudziły moją wyobraźnię, że aż boję się, co mi się będzie dzisiaj śniło ;) Często chciałam być na miejscu Alexis podczas tych scen!!
Jeżeli...

Gabi | 2016-10-02
Przeczytana: 11 października 2016

Warta przeczytania:))

MissShy | 2016-05-25
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 23 maja 2016

Przyjemna lektura. Odpoczęłam przy niej. Nie było wielu dramatów oprócz początku i samego końca. Powkurzać można się dopiero przy akcjach Leah i matki Ryder'a. Polecam jeśli ktoś chce sobie zając dzień czymś ciekawym, ale jednocześnie nieprzewracającym w głowie.

crazy_I | 2016-02-01
Przeczytana: 2016 rok

Fajna książka, miło i szybko się czyta :-)

kachula33 | 2015-12-28
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 27 grudnia 2015

Muszę przyznać, że historia od samego początku mnie wciągnęła. Początek bardzo wzruszający (poleciało kilka łez). Akcja toczy się szybko, więc nie ma czasu na nudę. Momentami bywa bardzo gorąco, bo Ryder jest typem niegrzecznego chłopca, faceta z tatuażami i gorą mięśni. Jak zwykle koło takiego typa kręci się mnóstwo kobiet. Cechuje go pewność siebie i zawsze dostaje to czego pragnie. Czy Lexi mu ulegnie?? Przekonacie się sami. Polecam :)

lulamae | 2015-10-26
Przeczytana: 26 października 2015

Alexis 'Lexi' i Ryder znali się od lat.
Przez lata w ich życiach wydarzyło się bardzo wiele zdarzeń, które rozerwały ich serca i dusze.
Minęło wiele lat zanim mieli okazję spędzić ze sobą wystarczająco dużo czasu, aby ich status znajomości zmienił się w taki jakiego oboje pragnęli od lat.

Czy pomimo kłód rzucanych im pod nogi będą potrafili stworzyć coś trwałego?

Ta książka nie jest może niczym nowym, ani wybitnym, jednak przyznam się, że bardzo mnie wciągnęła.
Cóż ja poradzę, że lubię czytać o apodyktycznych, władczych wojownikach :). Polubiłam Rydera, ale polubiłam także Lexi. Stworzyli niezłą parę, która musiała pokonać sporo przeciwności i problemów zanim mogli w pełni cieszyć się sobą nawzajem.
Niestety miała trochę niedociągnięć i można by się było przyczepić do sporej ilości rzeczy, ale w całokształcie czytało się i tak bardzo przyjemnie.

CARAMEL | 2015-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2015

AAAle fajna... czyta się szybko, wciąga i nie zanudza. Pochłonęłam w dwa wieczory. Serdecznie polecam - fajna na odstresowanie :)