Allegro - kampania grudzień kat. romans

Odmowa

Tłumaczenie: Magdalena Ufland
Cykl: Ta Noc (tom 4)
Wydawnictwo: Amber
One Night: Denied
Patricia

Skromną dziewczynę i tajemniczego M. połączyła uzależniająca namiętność. Lecz mogą ich rozdzielić jego sekrety – niebezpieczne dla obojga… Livy zna już tajemnicę Millera. I nie przestała go kochać. Wierzy, że potrafi go uleczyć – z gniewu, rozpaczy, wyrzutów sumienia. Nagle przekonuje się, że nic o nim nie wie. Kim jest ten mężczyzna, który potrafi być tak okrutny i tak czuły? Kto ich śledzi...

Skromną dziewczynę i tajemniczego M. połączyła uzależniająca namiętność.

Lecz mogą ich rozdzielić jego sekrety – niebezpieczne dla obojga…

Livy zna już tajemnicę Millera. I nie przestała go kochać. Wierzy, że potrafi go uleczyć – z gniewu, rozpaczy, wyrzutów sumienia. Nagle przekonuje się, że nic o nim nie wie. Kim jest ten mężczyzna, który potrafi być tak okrutny i tak czuły? Kto ich śledzi i dlaczego? I czy Livy na pewno jest gotowa poznać wszystkie sekrety Millera Harta?

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Kasiek | 2015-02-15
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 14 lutego 2015

Niestety, z każdą kolejną częścią tej serii, moja ocena jest niższa. Poprzednia seria trącała świeżością, jednak tym razem wszystko wydaje się wtórne. Znowu rozstania i powroty, przeplatane seksem. Żadnej sensownej fabuły, a jeżeli już jest jakaś akcja, to rozgrywa się w łóżku albo pod prysznicem. Nawet zakończenie, które miało być "sensacyjne", nie wywołuje we mnie uczucia niecierpliwości w oczekiwaniu na kontynuację.

Ranech | 2015-03-19
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, Posiadam, 2015
Przeczytana: 18 marca 2015

Ciężka to była przeprawa... Chciałam się poddać z kilka razy po drodze, ale wytrwałam, za to szacun dla mnie :) na szczęście, te książeczki nie są długie. W tej części generalnie nic się nie dzieje, czytelnik niczego się nie dowiaduje, wyjątkiem jest ostatnie 10% książki, pojawia się jakiś wątek kryminalny, średni, ale zawsze to coś. Jak nie macie czasu i przeczytacie tylko ostatnie 10% książki, spokojnie dacie radę nadrobić, bo wcześniej to tylko seks i kiepskie dialogi..
Przeczytam następną część, bo nie lubię zostawiać niedokończonych serii, a może autorka mnie miło zaskoczy, tak, że mi portki spadną? Kto to wie..

Seria "Ta noc":
5. Ta Noc. Przysięga
6. Ta Noc. Finał

lulamae | 2015-03-29
Przeczytana: 29 marca 2015

Czwarty tom perypetii Olivii i Millera. Ta seria jest bardzo przeciętna, że aż chwilami boli.

Przez cały tom znalazłyby się...no niech będzie, że dwa fragmenty, które jeszcze jakoś akceptuję.
Pierwszym jest kryzys pomiędzy Livią a Millerem - ich ekspresowe rozstanie. Chociaż jest to naciągane i nie rozumiem całkowicie rozumowania (albo raczej braku) bohaterów to chociaż coś się działo.
Drugie to końcówka. Marny, bo marny, ale pojawia się wątek akcji, ucieczka, fałszywe paszporty i inne bajery.
Po tym co na samym końcu zobaczy Livii wiemy już jaki nowy wątek zostanie wplątany w fabułę - oby był lepszy niż te dotychczasowe, bo się wykończę jak kolejny tom będzie taki jak ten.

Cała ta znajomość/związek głównych bohaterów nie przekonuje mnie. Nadal całkowicie nie kupuję ich zachowań, rozmyślań, sposobu wzajemnej komunikacji.

iza161 | 2015-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2015

Nie nie...
Mam już dość mężczyzn z takimi wadami i mania wyższości,i wielce odważnych kobiet ,które poświecą dla nich wszystko w imię miłości...
Po przeczytaniu serii ''Ten mężczyzna''-tragedia ,alkoholik z burdelem z tendencja do BDSM .
postanowiłam dać szanse autorce i zacząć serie ''Ta noc'' ,
o dziwo pierwsze części wydawały się ok, jak teraz już mnie wkurzają, bo okazują się tym samym co Ten mężczyzna. Meska dziwka z mania bycia idealnym pedantem? i kobieta.ktorej to nie obchodzi... i inne jego wyskoki i wady, a ona woli to, a nawet ból fizyczny,byle jej nie zostawił.
Czy i się wydaje czy te nowe erotyki są strasznie poniżające kobiety ???

kryminalnakuchnia | 2015-10-21
Na półkach: Przeczytane, Serie

Całą serię dość dobrze i szybko się czyta.Niestety jak w poprzedniej serii autorki 2 ostatnie tomy mogłyby nie istnieć.
Historia kobiety i mężczyzny.Każde z nich ma tajemnicę- tak wiem to już było, ale ta historia jest naprawdę wciągająca.
Według mnie ostatnie 2 tomy były już lekko naciągane.

kala | 2015-03-06

Czwarta odsłona "Tej nocy" jak dla mnie osiągnęła apogeum w kategorii trzymania w ciągłym napięciu i oczekiwaniu.Jak na autorkę ta seria jest o niebo lepsza i pewnie się powtarzam ale nie spodziewałam się że po tak kiepskiej historii Jessiego i Avy spodoba mi się coś spod pióra Jodi Malpas, A JEDNAK. Nie jest ona tak rewelacyjna jak S. Day ale 7 gwiazdek w tym przypadku moim zdaniem jest akurat.Niecierpliwie czekam na kolejny tom.

Betty | 2015-03-02

Tylko sześć gwiazdek, bo prawdę mówiąc, przez większą część książka wlecze się jak flaki z olejem i nawet miałam ochotę po prostu dać sobie spokój, ale nie zrobiłam tego, bo miałam nadzieję, że może jednak coś się rozkręci no i jak powszechnie wiadomo - jestem wierna seriom i lubię doprowadzać sprawy do końca ;)
Smuci mnie fakt, że nie zmieniłam swojego zdania o braku pomysłu autorki na dalsze losy głównych bohaterów, bo ile razy można czytać teksty typu:
- ,, Pozwolę się z tobą nie zgodzić " albo - ,, Chcę cię wielbić " itd itd...
ta część serii niestety składa się głównie z tego typu wynurzeń, więc jak widać, dialogi FASCYNUJĄCE ;)
miałam też ochotę porządnie wstrząsnąć Livie, bo jej tok myślenia przyprawiał o zawroty głowy, ale jakoś to przetrzymałam.
I pewnie dałabym mniej gwiazdek, gdyby nie ostatnie strony, kiedy to wreszcie coś zaczęło się dziać i wkradł się nawet ciekawy wątek kryminalny, co daję mi jednak nadzieję, że kolejna część będzie ciekawsza i uratuje reputację...

książek: 2096
bookish | 2015-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2015

kolejna część i jak dla mnie kolejne nic. nie wiem czego się spodziewałam. coraz więcej pytań, mało odpowiedzi, jak dla mnie nic specjalnego się nie dzieje. no nie wiem. mam mieszane uczucia.

Przeczytana: 21 stycznia 2015

To nie seria Ten mężczyzna, jestem ciut zawiedziona, gdyż z każdą kolejną częścią jest słabiej. Jak do tej pory druga część najbardziej mnie zaskoczyła pozytywnie ale czekam na dalsze części tej niezwykłej pary, która wiele przeszła zanim się spotkali. Pewnie byłoby inaczej gdyby Amber każdej trylogii nie dzieliła na 6 części, ciekawość i zakończenie co niektórych tajemnic dawno bym poznała. Polecam, nie jest to cukierkowa opowieść o księciu i kopciuszku.

SickSense | 2017-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2017

Gdyby nie banalne dialogi, które brzmią jakby były napisane przez dziecko, to książka byłaby całkiem niezła jako lekkie czytadło do poduszki. Końcówka była obiecująca, więc liczę na więcej wydarzeń w kolejnej części.