Odmowa

Jodi Ellen Malpas Wydawnictwo: Amber Cykl: Ta Noc (tom 4) literatura obyczajowa, romans
One Night: Denied
Magdalena Ufland
Amber
namiętność obsesja fascynacja sekrety seks uczucia tajemnice erotyka miłość wyznania
One Night: Denied
Ta Noc (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Magdalena Ufland

Im głębiej w las tym więcej drzew...
A w tym lesie powoli drzewa tracą swój urok i zaczyna się ta część, gdzie niektóre zaczynają się chwiać u korzeni, powoli zmierzając ku agonii...

Z przykrością muszę przyznać, że czwarta część jest jeszcze słabsza jak trzecia, co zmusza mnie do zastanowienia się, czy chcę sięgać po piątą. Zachowania bohaterów głównych powoli zaczynają...

Ta seria jest tak slaba, nudna i mdla ze probuje ja czytac i kazda niemal czesc zajmuje mi 2-3tyg.co bezapelacyjnie swiadczy o jej slabosci. Inne ksiazki czytam w 2-5 dni a tej nawet nie chce mi sie otwierac.

niestety ta część zawiodła. ciągnęła się jak flaki z olejem i nawet ostatnie strony nie są w stanie jej zrehabilitować bo jak widać jest to zabieg często powtarzany przez autorkę. Nuda przez 90% książki i bum na koniec. Niestety zauważyłam, że polskie tłumaczenie nie jest kompletne. Znalazłam angielską wersję online i jest w niej nieco więcej fragmentów, np. przed tym jak...

Olivia chciałaby normalnego życia u boku zniewalająco przystojnego Millera. Wkroczenie w jego mroczny i niebezpieczny świat będzie stanowić wielkie wyzwanie. Zwłaszcza, że Miller nie może zrezygnować ot tak z dotychczasowego życia. Jest związany umową, z kimś, kto go uratował w młodości, zabrał z ulicy . Dostał pracę, w której nie ma sobie równych. Dopiero teraz widzi,że...

Niestety nie dałam rady czytać dalej tej serii. "Ta Noc. Odmowa" jest ostatnia książką z serii, którą dokończyłam jednak było ciężko.

Gdyby nie banalne dialogi, które brzmią jakby były napisane przez dziecko, to książka byłaby całkiem niezła jako lekkie czytadło do poduszki. Końcówka była obiecująca, więc liczę na więcej wydarzeń w kolejnej części.

Kolejna część perypetii Livy i Milerra. Jest lepiej, mamy więcej skrawków układanki. Jest wielkie odejście, są tajemnice, ale i trochę akcji. Dzięki końcówce, możemy się spodziewać co wydarzy się w nast książce. Jedna gwiazdkę odejmuje za wieczne wielbienie, co powoli staje się nudne. Książka na kilka godzin i czyta się miło.

Po co tyle częsci? coraz gorzej, coraz gorzej.... ale brnę w to bo chcę dowiedzieć się jak to wszystko się skończy.....tyle tu seksu, że już mi to wychodzi bokiem...przekartkowałam tą książkę, opuszczałam odpowiednie "momenty" i jakoś dobrnęłam do końca tej części...a robię to tylko dlatego, że polubiłam Millera... na tyle, żeby zmusić się do kolejnych części

Uczucie Olivii i Millera sięga zenitu - sam Miller po pierwszych wrzących uniesieniach zaczyna wątpić w sens związku z Olivią. W tym tomie mamy już bardzo wyraźnie zarysowany obraz Millera - jego nieszczęśliwe dzieciństwo i młodość tłumaczy nam dlaczego obrał drogę "Pana do towarzystwa" oraz jego pedanterię i niedostępność.
No i Olivia... oj ma pazurki, a nawet...

Ta seria to mieszkanka wybuchowa a ta część 4 a w szczególności koniec tej części to już nawet dramat, thriller i nie wiem co jeszcze ale na prawdę jest ciekawie i zaczyna się coś ciekawego dziać :-)

Dyskusje

1 188