Lubimyczytać.pl to:

seria/cykl wydawniczy
Trylogia Starka tom 3
wydawnictwo
Amber
emocje, zmysły, miłość, sekrety, romans, seks
typ
papier
Masumi11
7.31 (246 ocen i 29 opinii)

Opis książki

Trylogia Starka- jedyna wydana w 2013 roku seria erotyczna, która zajmuje pierwsze miejsca na listach „New York Timesa” Emocjonalny, zmysłowy związek władczego multimilionera i namiętnej dziewczyny zawiódł ich na szczyty ekstazy. Czy miłość zdoła ocalić Nikki i Damiena przed demonami ich przeszłości? „Damien, mój słodki, silny i władczy. Prześladowany dziedzictwem mrocznych sekretów szuka wyzwo...

„Damien, mój słodki, silny i władczy.

Prześladowany dziedzictwem mrocznych sekretów szuka wyzwolenia w naszej obsesji…

Damien Stark wypełnił pustkę w mojej duszy, jak żaden mężczyzna dotąd. Jego żądze pchnęły mnie poza granice rozkoszy – i wyzwoliły dziką namiętność, która pochłonęła nas oboje.

Lecz przeszłość rzuca długi cień. Są tajemnice, które wciąż nie zostały ujawnione. Przez chwilę wierzyłam, że jestem bliska ich odkrycia. I wtedy stało się to, czego bałam się od dawna...

Wiem, że Damien mnie kocha. Więc dlaczego mnie odpycha? Przed czym chce mnie chronić? Czy nawet teraz, oskarżony o potworną zbrodnię, nie przerwie milczenia? Nie będzie bronił siebie i naszego uczucia? Czy zmusi mnie do niemożliwego wyboru: odejść lub zostać z nim i patrzeć, jak zostaje zniszczony...

Czy ceną naszej miłości już zawsze będzie strach przed jej utratą?"

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2013

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1522/spełnij-mnie

Inne wydania

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
dmaj | 2014-02-14
Przeczytana: 12 lutego 2014

Ostatnia część trylogii za mną! Zakończenie historii przewidywalne, ale miłe.

Pierwsza część była najlepsza, druga bardzo średnia, wręcz irytująca momentami, miałam wrażenie, że brak w niej jakiejkolwiek akcji poza łóżkowej oczywiście, bo łóżkowej było aż za nadto.

Ostatnia część uplasowała się na 2 pozycji. Pojawia się wiele komentarzy, że wystarczy przeczytać 20 ostatnich stron żeby zagadka tajemniczego Starka się rozwiązała - i te osoby prawdopodobnie mają racje. Ale dlaczego nie przeczytać całości, skoro Damien Stark jest taki boski? :) Stanowczo polecam, bardzo miło mi się ją czytało, zakończenie przewidywalne, ale nie w całości.

Seria (Trylogia Starka) składa się:
1. Uwolnij mnie (Release Me)
2. Wezwij mnie (Claim Me)
3. Spełnij mnie (Complete Me)
4. Take me - werja angielska - epilog

mroźny_poranek | 2013-12-27
Na półkach: 2013, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 27 grudnia 2013

I tak oto dobrnęłam do ostatniej części trylogii Starka.
Przyznam, że była przewidywalna, ale nie była najgorsza.
Oczywiście nie obyło się bez lukru.
Zakończenie proste, bez rozczarowań, jednakże przyznam, że chociaż cukierkowe to miłe i cieszę się, mając już pana Starka za sobą.

Tina | 2013-10-29
Na półkach: 2013, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 29 października 2013

Zdecydowanie końcówki serii należą do najlepszych. Wszystkie zagadki wokół tajemniczego i seksownego Pana Starka zostają rozwiązane. Namiętność i pożądanie jakie budzi Nikki w Damianie nie zmniejsza się wręcz przeciwnie. Sceny są odważniejsze i bardziej zmysłowe. Prawdą jest, że oboje mieli chorą przeszłość tak bardzo, że tylko oni są w stanie zrozumieć potrzeby drugiego, a prawda jest bardzo drastyczna.
Z drugiej strony uważam, że ta seria nie ma takiego przebicia jak Grey czy Cross… ale zdecydowanie wyróżnia się głównym wątkiem – dwie złamane dusze które potrzebują silnego wsparcia aby przetrwać ten cały bałagan zwany życiem.
„Przebaczenie i czekolada chodzą parami” … Panie Stark, jak tu Pana nie uwielbiać? :)

mala5317 | 2013-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2013

Ostatnia część trylogii Starka na szczęście już za mną. Cieszę się i wiem, że już do niej na pewno nie wrócę. Po przeczytaniu pierwszej części zapowiadała się cała seria na świetny bestseler. Niestety druga nie utrzymała standardu, a do trzeciej można zajrzeć na ostatnie pięćdziesiąt stron i tak nic wam nie umknie.

Zupełnie zero akcji, zaskoczenia. Wszystko się toczy tak płytko, jak po prostej linii. Bohaterowie ciągle borykają się z tymi samymi problemami. Nawet prosty język nie obronił tej pozycji. Czytając ją, ciągle zastanawiałam się ile mam jeszcze do końca, a zupełnie nie skupiałam się na treści.

Z drugiej strony za wiele tej treści nie było. Naszpikowana była od początku do końca scenami erotycznymi, które owszem jak to przystało na pozycję erotyczną powinny być, ale brakowało mi czegoś poza tym. Mam wrażenie, że autorce zabrakło pomysłu na rozwinięcie, a całość napisana jest tak od niechcenia, zwyczajowo na kolanie.

Nie wiem jak w oryginale, ale tutaj wydawnictwo się nie pop...

asia20100 | 2013-11-06
Na półkach: Romans/Erotyk, Przeczytane
Przeczytana: 05 listopada 2013

Ciężko ocenić mi książkę. Cała seria Starka bardzo mnie wciągnęła i zachwyciła. Bardzo polubiłam Damiena i Nikki i kibicowałam ich związkowi przez ostatnie 2 części serii. Niestety 3 cz. trochę mnie rozczarowała. Znajdziemy tu mnóstwo erotyki a mało dialogów i ciekawych sytuacji. Pan Stark jest oczywiście na początku pełen zagadek a Nikki niestety próbuje być dla niego perfekcyjna co jest strasznie irytujące. Akcja rozkręca się dopiero pod koniec, gdzie nie byłam w stanie odłożyć książki i musiałam doczytać już do końca. Szkoda, że cała książka nie została napisana w taki sposób...

k_a_s_i_a | 2013-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2013

Trzecia część historii Damiena i Nikki, a zarazem ostatnia nie porwała mnie... Choć ogólnie była ciekawa i trzymała w napięciu. To sceny seksu były nad wyraz przesadne. Każdy zła chwila, każde zmartwienie lub smutek przeradzał się w dziką żądze. Okej rozumiem każde z nich ma swoje demony i jakoś starają się im zaradzić. Jednak jak dla mnie było to troszeczkę dziwne.
Natomiast to tylko jeden minus pozostałe momenty były w porządku. Było widać, że Damian i Nikki są sobie strasznie oddani i naprawdę bardzo się kochają.

Britta | 2013-09-13
Przeczytana: 12 września 2013

Właśnie skończyłam czytać. Jestem zachwycona książką. Warto było przeczytać w wersji angielskiej. Po zaskakującym zakończeniu poprzedniej części spodziewałam się wyjaśnień i szybkiego happy endu. A tu niestety na zakończenie jeszcze muszę poczekać. Zaskakujący bieg wydarzeń. Rozpoczyna się proces sądowy Damienia oskarżonego o zabicie swojego trenera gry w tenisa. Szczerze mówiąc byłam przekonana, że wyrok jest już przesądzony a tutaj niespodzianka. Kolejne tajemnice utrzymujące mnie w ciągłym napięciu. I kolejne tajemnice do rozwiązania przez głównych bohaterów. Dodatkowo jeszcze pojawiają się byłe kochanki Damiena i nowi "znajomi" Nikki. Książka zdenerwowała mnie w pewnym momencie ale na szczęście tylko na krótko. To spowodowało, że nie mogłam się od niej oderwać.

gojda87 | 2013-09-30

Nikki i Damien powoli wyrastają na mój nr 1 :) Przejrzałam wersję angielską nie mogąc się doczekać co będzie dalej, jak zakończy się historia dwojga kochanków. Z końca książki jestem zadowolona. Czekam na oficjalne tłumaczenie, aby jeszcze raz przeczytać całą trylogię.

Sorrow | 2013-11-06
Przeczytana: 05 listopada 2013

Pierwsza część trylogii w miarę, druga nie warta przeczytania jednej strony, a trzecia? właściwie można pominąć większość książki i przeczytać ostatnie 20 stron. Ta część jest lepsza od poprzedniej pod względem akcji - minimalnie mniej erotyki, a więcej rozmów, spotkań itp itd, ale mimo wszystko widać brak jakiegokolwiek pomysłu na rozwój sytuacji oraz na charakterystykę bohaterów-mam wrażenie, że książki zostały napisane w ekspresowym tempie "na kolanie" tylko i wyłącznie z chęci zarobienia pieniędzy na czymś, co jest teraz "na topie". Nie polecam.

joanna12afi | 2013-11-14
Na półkach: Moon+, Przeczytane

Ogólnie trylogia bardzo mi się podobała. Pierwsza część wciągnęła mnie niesamowicie i nie mogłam się doczekać na kontynuację i szczerze mówiąc druga część jak dla mnie jest najgorsza - były momenty w których zamiast skupić się na książce patrzyłam czy dużo zostało mi jeszcze do przeczytania. Natomiast trzecia część starła niesmak po drugim tomie i bardzo fajnie się ją czytało, a końcówka książki jest niesamowita. Akcja przyspiesza, wszystkie tajemnice zostają rozwiązane i achhhh ten Stark:) Zdecydowanie polecam:)

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Maciej Wojtyszko
    68. rocznica
    urodzin
    Mimo że należał do istot niedużych, miał wielkie marzenia. Marzenia często nie są proporcjonalne do wielkości naturalnej danej osoby i gdyby tak na ulicy obok przechodniów szły ich marzenia, to okazałoby się, że ci, którzy wyhodowali największe, wcale nie należą do wysokich i potężnych.
  • Anatol France
    170. rocznica
    urodzin
    Czyż w oczach mam sztylety, że ranię spojrzeniem?
  • Halina Snopkiewicz
    80. rocznica
    urodzin
    Od wspomnień człwiek się nie wykręci, dlatego trzeba robić wszystko aby były jak najbardziej jasne, a przynajmniej dobre.
  • Kingsley Amis
    92. rocznica
    urodzin
    Drap ich - szepnął Dixon - siusiaj na dywany! Kot zaczął głośno mruczeć.
  • Jane Sigaloff
    41. rocznica
  • Benedykt XVI
    87. rocznica
    urodzin
    Z nawróceniem związana jest konieczność, aby Bóg znowu znalazł się na pierwszym miejscu. A także, aby na nowo pragnąć wsłuchiwać się w słowa Boga, aby uznać je za coś realnego i pozwolić im oświecać nasze życie. Musimy odważyć się na nowo na eksperyment z Bogiem - pozwolić Mu wejść z Jego działaniem w nasze społeczeństwo
  • Mathias Malzieu
    40. rocznica
    urodzin
    Zawód miłosny może zmienić ludzi w potwory przepełnione smutkiem.
  • Charles Spencer Chaplin
    125. rocznica
    urodzin
    Lubię przyjaciół, tak jak lubię muzykę: kiedy jestem w nastroju. Dopomóc przyjacielowi w potrzebie jest rzeczą łatwą, ale poświęcenie mu swego czasu nie zawsze jest dogodne.
  • Grant Morrison
    52. rocznica
  • Abbi Glines
    37. rocznica
    urodzin
    Jeśli pozostanę sobą i nie zapomnę,kim jestem,wszystko będzie dobrze.
  • Roland Topor
    17. rocznica
    śmierci
    Kretyn to istota zabawna, malownicza. Obcując z nim, człowiek zyskuje na pewności siebie, słowem - kretyn wprawia w dobry humor i zapewnia zdrowie.
  • Yasunari Kawabata
    42. rocznica