Spełnij mnie

Cykl: Trylogia Starka (tom 3)
Wydawnictwo: Amber
7,31 (619 ocen i 58 opinii)
tłumaczenie
Kwiatkowska Barbara
Complete Me
emocje, zmysły, miłość, sekrety, romans, seks
Masumi11

Inne wydania

Trylogia Starka- jedyna wydana w 2013 roku seria erotyczna, która zajmuje pierwsze miejsca na listach „New York Timesa” Emocjonalny, zmysłowy związek władczego multimilionera i namiętnej dziewczyny zawiódł ich na szczyty ekstazy. Czy miłość zdoła ocalić Nikki i Damiena przed demonami ich przeszłości? „Damien, mój słodki, silny i władczy. Prześladowany dziedzictwem mrocznych sekretów szuka...

„Damien, mój słodki, silny i władczy.

Prześladowany dziedzictwem mrocznych sekretów szuka wyzwolenia w naszej obsesji…

Damien Stark wypełnił pustkę w mojej duszy, jak żaden mężczyzna dotąd. Jego żądze pchnęły mnie poza granice rozkoszy – i wyzwoliły dziką namiętność, która pochłonęła nas oboje.

Lecz przeszłość rzuca długi cień. Są tajemnice, które wciąż nie zostały ujawnione. Przez chwilę wierzyłam, że jestem bliska ich odkrycia. I wtedy stało się to, czego bałam się od dawna...

Wiem, że Damien mnie kocha. Więc dlaczego mnie odpycha? Przed czym chce mnie chronić? Czy nawet teraz, oskarżony o potworną zbrodnię, nie przerwie milczenia? Nie będzie bronił siebie i naszego uczucia? Czy zmusi mnie do niemożliwego wyboru: odejść lub zostać z nim i patrzeć, jak zostaje zniszczony...

Czy ceną naszej miłości już zawsze będzie strach przed jej utratą?"

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2013

8,06 (16 ocen i opinii)
Te chwile
Herbjørg Wassmo

8,23 (22 ocen i opinii)
Lekcja miłości. Poruszające opowieści o rodzicielstwie
Magdalena Łyczko

Wieczory w Umbrii
Marlena de Blasi

6,75 (12 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
dmolek | 2014-02-14
Na półkach: Przeczytane, 2014, Erotyk, Posiadam
Przeczytana: 12 lutego 2014

Ostatnia część trylogii za mną! Zakończenie historii przewidywalne, ale miłe.

Pierwsza część była najlepsza, druga bardzo średnia, wręcz irytująca momentami, miałam wrażenie, że brak w niej jakiejkolwiek akcji poza łóżkowej oczywiście, bo łóżkowej było aż za nadto.

Ostatnia część uplasowała się na 2 pozycji. Pojawia się wiele komentarzy, że wystarczy przeczytać 20 ostatnich stron żeby zagadka tajemniczego Starka się rozwiązała - i te osoby prawdopodobnie mają racje. Ale dlaczego nie przeczytać całości, skoro Damien Stark jest taki boski? :) Stanowczo polecam, bardzo miło mi się ją czytało, zakończenie przewidywalne, ale nie w całości.

Seria (Trylogia Starka) składa się:
1. Uwolnij mnie (Release Me)
2. Wezwij mnie (Claim Me)
3. Spełnij mnie (Complete Me)
4. Take me - werja angielska - epilog
5. Tame Me: A Stark International Novella

MartaKu | 2015-06-24
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 23 czerwca 2015

Dobrnęłam do końca historii Nikki i Damiena . Nie było łatwo i nie było trudno. Trochę irytująca była ta część. Autorka mocno przeciągała całą historię ( zakupy po ciężkim procesie, spotkanie byłą w pokoju hotelowym, lot samolotem, pobyt w kolejnej posiadłości Starka, przejażdżka nowym samochodem, urządzanie nowego biura, spotkanie w kawiarni, itp ). Wszystkie te wątki nijak nie mają się do całości. Oczywiście nie brak tu zbliżeń erotycznych, które są lekiem na całe zło.

mroźny_poranek | 2013-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2013

I tak oto dobrnęłam do ostatniej części trylogii Starka.
Przyznam, że była przewidywalna, ale nie była najgorsza.
Oczywiście nie obyło się bez lukru.
Zakończenie proste, bez rozczarowań, jednakże przyznam, że chociaż cukierkowe to miłe i cieszę się, mając już pana Starka za sobą.

lulamae | 2015-05-06
Przeczytana: 05 maja 2015

Tak oto dotarłam do trzeciego tomu miłości Damiena i Nikki.
Zachęcona po zakończeniu drugiego tomu myślę sobie (przed rozpoczęciem tego tomu) "A wreszcie będą emocje - proces, nerwy, powinny dojść jeszcze jakieś dowody obciążające na chwilę." - mój optymizm mnie jednak czasami przerasta i co...proces trwał przez może 15% książki i to jest najlepsza część książki, bo potem to już tylko ckliwość nad ckliwościami.

Chciałam być trochę masochistką i policzyć ile razy w książce pojawia się imię "Damien", ale przy około 15 stronie kiedy doliczyłam się około 70 razy zrezygnowałam - nawet ja nie lubię się aż tak katować.
To było słabe. Serio - bardzo słabe! Poziom wzdychania, uwielbienia, miłości tej dwójki przeszedł wszelkie pojęcie. Przyznam się bez bicia, że było sporo momentów kiedy przelatywałam tylko wzrokiem przez słowa, bo już nie mogłam czytać tego rozpływania i wzdychania.
Gdzieś tam (marnie, bo marnie, ale jednak) wpleciony jakiś wątek prześladowania, gróźb i innych tych...

Haneczka | 2014-04-15
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 15 kwietnia 2014

To była najgorsza z ostatnio przeczytanych przeze mnie książek! Ale twarda byłam, ...oj! twarda! I choć zabrało mi to ponad 2 miesiące - wczoraj skończyłam: HURA!

Pierwsza część była na prawdę rewelacyjna! Druga - trochę gorzej, ale nadal czytało się dość przyjemnie.

Ale ostatnia... odnoszę wrażenie, że autorka przeczytała wszystkie najgłośniejsze pozycje kobiecej literatury i niestety nie potrafiła oddzielić ich treści od swoich własnych pomysłów. "Bo przecież wszystko to już było!" - chciało mi się nieraz wykrzyczeć podczas lektury.

Nie polecam, bo brakuje przede wszystkim lekkości, nie wspominając już o świeżości. Omijać szeroki łukiem!

mala5317 | 2013-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2013

Ostatnia część trylogii Starka na szczęście już za mną. Cieszę się i wiem, że już do niej na pewno nie wrócę. Po przeczytaniu pierwszej części zapowiadała się cała seria na świetny bestseler. Niestety druga nie utrzymała standardu, a do trzeciej można zajrzeć na ostatnie pięćdziesiąt stron i tak nic wam nie umknie.

Zupełnie zero akcji, zaskoczenia. Wszystko się toczy tak płytko, jak po prostej linii. Bohaterowie ciągle borykają się z tymi samymi problemami. Nawet prosty język nie obronił tej pozycji. Czytając ją, ciągle zastanawiałam się ile mam jeszcze do końca, a zupełnie nie skupiałam się na treści.

Z drugiej strony za wiele tej treści nie było. Naszpikowana była od początku do końca scenami erotycznymi, które owszem jak to przystało na pozycję erotyczną powinny być, ale brakowało mi czegoś poza tym. Mam wrażenie, że autorce zabrakło pomysłu na rozwinięcie, a całość napisana jest tak od niechcenia, zwyczajowo na kolanie.

Nie wiem jak w oryginale, ale tutaj wydawnictwo się nie...

TINA | 2013-10-29
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 29 października 2013

Zdecydowanie końcówki serii należą do najlepszych. Wszystkie zagadki wokół tajemniczego i seksownego Pana Starka zostają rozwiązane. Namiętność i pożądanie jakie budzi Nikki w Damianie nie zmniejsza się wręcz przeciwnie. Sceny są odważniejsze i bardziej zmysłowe. Prawdą jest, że oboje mieli chorą przeszłość tak bardzo, że tylko oni są w stanie zrozumieć potrzeby drugiego, a prawda jest bardzo drastyczna.
Z drugiej strony uważam, że ta seria nie ma takiego przebicia jak Grey czy Cross… ale zdecydowanie wyróżnia się głównym wątkiem – dwie złamane dusze które potrzebują silnego wsparcia aby przetrwać ten cały bałagan zwany życiem.
„Przebaczenie i czekolada chodzą parami” … Panie Stark, jak tu Pana nie uwielbiać? :)

asia20100 | 2013-11-06
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyk
Przeczytana: 05 listopada 2013

Ciężko ocenić mi książkę. Cała seria Starka bardzo mnie wciągnęła i zachwyciła. Bardzo polubiłam Damiena i Nikki i kibicowałam ich związkowi przez ostatnie 2 części serii. Niestety 3 cz. trochę mnie rozczarowała. Znajdziemy tu mnóstwo erotyki a mało dialogów i ciekawych sytuacji. Pan Stark jest oczywiście na początku pełen zagadek a Nikki niestety próbuje być dla niego perfekcyjna co jest strasznie irytujące. Akcja rozkręca się dopiero pod koniec, gdzie nie byłam w stanie odłożyć książki i musiałam doczytać już do końca. Szkoda, że cała książka nie została napisana w taki sposób...

k_a_s_i_a | 2013-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2013

Trzecia część historii Damiena i Nikki, a zarazem ostatnia nie porwała mnie... Choć ogólnie była ciekawa i trzymała w napięciu. To sceny seksu były nad wyraz przesadne. Każdy zła chwila, każde zmartwienie lub smutek przeradzał się w dziką żądze. Okej rozumiem każde z nich ma swoje demony i jakoś starają się im zaradzić. Jednak jak dla mnie było to troszeczkę dziwne.
Natomiast to tylko jeden minus pozostałe momenty były w porządku. Było widać, że Damian i Nikki są sobie strasznie oddani i naprawdę bardzo się kochają.

Sorrow | 2013-11-06
Przeczytana: 05 listopada 2013

Pierwsza część trylogii w miarę, druga nie warta przeczytania jednej strony, a trzecia? właściwie można pominąć większość książki i przeczytać ostatnie 20 stron. Ta część jest lepsza od poprzedniej pod względem akcji - minimalnie mniej erotyki, a więcej rozmów, spotkań itp itd, ale mimo wszystko widać brak jakiegokolwiek pomysłu na rozwój sytuacji oraz na charakterystykę bohaterów-mam wrażenie, że książki zostały napisane w ekspresowym tempie "na kolanie" tylko i wyłącznie z chęci zarobienia pieniędzy na czymś, co jest teraz "na topie". Nie polecam.