Okładka książki Spełnij mnie

Spełnij mnie

Autor:
Cykl: Trylogia Starka (tom 3)
tłumaczenie
Kwiatkowska Barbara
Complete Me
wydawnictwo
Amber
emocje, zmysły, miłość, sekrety, romans, seks
typ
papier
Masumi11
7,35 (433 ocen i 41 opinii)

Opis książki

Trylogia Starka- jedyna wydana w 2013 roku seria erotyczna, która zajmuje pierwsze miejsca na listach „New York Timesa” Emocjonalny, zmysłowy związek władczego multimilionera i namiętnej dziewczyny zawiódł ich na szczyty ekstazy. Czy miłość zdoła ocalić Nikki i Damiena przed demonami ich przeszłości? „Damien, mój słodki, silny i władczy. Prześladowany dziedzictwem mrocznych sekretów szuka wyzwo...

„Damien, mój słodki, silny i władczy.

Prześladowany dziedzictwem mrocznych sekretów szuka wyzwolenia w naszej obsesji…

Damien Stark wypełnił pustkę w mojej duszy, jak żaden mężczyzna dotąd. Jego żądze pchnęły mnie poza granice rozkoszy – i wyzwoliły dziką namiętność, która pochłonęła nas oboje.

Lecz przeszłość rzuca długi cień. Są tajemnice, które wciąż nie zostały ujawnione. Przez chwilę wierzyłam, że jestem bliska ich odkrycia. I wtedy stało się to, czego bałam się od dawna...

Wiem, że Damien mnie kocha. Więc dlaczego mnie odpycha? Przed czym chce mnie chronić? Czy nawet teraz, oskarżony o potworną zbrodnię, nie przerwie milczenia? Nie będzie bronił siebie i naszego uczucia? Czy zmusi mnie do niemożliwego wyboru: odejść lub zostać z nim i patrzeć, jak zostaje zniszczony...

Czy ceną naszej miłości już zawsze będzie strach przed jej utratą?"

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2013

Opinie czytelników
dmaj | 2014-02-14
Na półkach: Przeczytane, 2014, Erotyk, Posiadam
Przeczytana: 12 lutego 2014

Ostatnia część trylogii za mną! Zakończenie historii przewidywalne, ale miłe.

Pierwsza część była najlepsza, druga bardzo średnia, wręcz irytująca momentami, miałam wrażenie, że brak w niej jakiejkolwiek akcji poza łóżkowej oczywiście, bo łóżkowej było aż za nadto.

Ostatnia część uplasowała się na 2 pozycji. Pojawia się wiele komentarzy, że wystarczy przeczytać 20 ostatnich stron żeby zagadka tajemniczego Starka się rozwiązała - i te osoby prawdopodobnie mają racje. Ale dlaczego nie przeczytać całości, skoro Damien Stark jest taki boski? :) Stanowczo polecam, bardzo miło mi się ją czytało, zakończenie przewidywalne, ale nie w całości.

Seria (Trylogia Starka) składa się:
1. Uwolnij mnie (Release Me)
2. Wezwij mnie (Claim Me)
3. Spełnij mnie (Complete Me)
4. Take me - werja angielska - epilog
5. Tame Me: A Stark International Novella

mroźny_poranek | 2013-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2013

I tak oto dobrnęłam do ostatniej części trylogii Starka.
Przyznam, że była przewidywalna, ale nie była najgorsza.
Oczywiście nie obyło się bez lukru.
Zakończenie proste, bez rozczarowań, jednakże przyznam, że chociaż cukierkowe to miłe i cieszę się, mając już pana Starka za sobą.

Tina | 2013-10-29
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 29 października 2013

Zdecydowanie końcówki serii należą do najlepszych. Wszystkie zagadki wokół tajemniczego i seksownego Pana Starka zostają rozwiązane. Namiętność i pożądanie jakie budzi Nikki w Damianie nie zmniejsza się wręcz przeciwnie. Sceny są odważniejsze i bardziej zmysłowe. Prawdą jest, że oboje mieli chorą przeszłość tak bardzo, że tylko oni są w stanie zrozumieć potrzeby drugiego, a prawda jest bardzo drastyczna.
Z drugiej strony uważam, że ta seria nie ma takiego przebicia jak Grey czy Cross… ale zdecydowanie wyróżnia się głównym wątkiem – dwie złamane dusze które potrzebują silnego wsparcia aby przetrwać ten cały bałagan zwany życiem.
„Przebaczenie i czekolada chodzą parami” … Panie Stark, jak tu Pana nie uwielbiać? :)

Haneczka | 2014-04-15
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 15 kwietnia 2014

To była najgorsza z ostatnio przeczytanych przeze mnie książek! Ale twarda byłam, ...oj! twarda! I choć zabrało mi to ponad 2 miesiące - wczoraj skończyłam: HURA!

Pierwsza część była na prawdę rewelacyjna! Druga - trochę gorzej, ale nadal czytało się dość przyjemnie.

Ale ostatnia... odnoszę wrażenie, że autorka przeczytała wszystkie najgłośniejsze pozycje kobiecej literatury i niestety nie potrafiła oddzielić ich treści od swoich własnych pomysłów. "Bo przecież wszystko to już było!" - chciało mi się nieraz wykrzyczeć podczas lektury.

Nie polecam, bo brakuje przede wszystkim lekkości, nie wspominając już o świeżości. Omijać szeroki łukiem!

mala5317 | 2013-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2013

Ostatnia część trylogii Starka na szczęście już za mną. Cieszę się i wiem, że już do niej na pewno nie wrócę. Po przeczytaniu pierwszej części zapowiadała się cała seria na świetny bestseler. Niestety druga nie utrzymała standardu, a do trzeciej można zajrzeć na ostatnie pięćdziesiąt stron i tak nic wam nie umknie.

Zupełnie zero akcji, zaskoczenia. Wszystko się toczy tak płytko, jak po prostej linii. Bohaterowie ciągle borykają się z tymi samymi problemami. Nawet prosty język nie obronił tej pozycji. Czytając ją, ciągle zastanawiałam się ile mam jeszcze do końca, a zupełnie nie skupiałam się na treści.

Z drugiej strony za wiele tej treści nie było. Naszpikowana była od początku do końca scenami erotycznymi, które owszem jak to przystało na pozycję erotyczną powinny być, ale brakowało mi czegoś poza tym. Mam wrażenie, że autorce zabrakło pomysłu na rozwinięcie, a całość napisana jest tak od niechcenia, zwyczajowo na kolanie.

Nie wiem jak w oryginale, ale tutaj wydawnictwo się nie pop...

asia20100 | 2013-11-06
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyk
Przeczytana: 05 listopada 2013

Ciężko ocenić mi książkę. Cała seria Starka bardzo mnie wciągnęła i zachwyciła. Bardzo polubiłam Damiena i Nikki i kibicowałam ich związkowi przez ostatnie 2 części serii. Niestety 3 cz. trochę mnie rozczarowała. Znajdziemy tu mnóstwo erotyki a mało dialogów i ciekawych sytuacji. Pan Stark jest oczywiście na początku pełen zagadek a Nikki niestety próbuje być dla niego perfekcyjna co jest strasznie irytujące. Akcja rozkręca się dopiero pod koniec, gdzie nie byłam w stanie odłożyć książki i musiałam doczytać już do końca. Szkoda, że cała książka nie została napisana w taki sposób...

Britta | 2013-09-13
Przeczytana: 12 września 2013

Właśnie skończyłam czytać. Jestem zachwycona książką. Warto było przeczytać w wersji angielskiej. Po zaskakującym zakończeniu poprzedniej części spodziewałam się wyjaśnień i szybkiego happy endu. A tu niestety na zakończenie jeszcze muszę poczekać. Zaskakujący bieg wydarzeń. Rozpoczyna się proces sądowy Damienia oskarżonego o zabicie swojego trenera gry w tenisa. Szczerze mówiąc byłam przekonana, że wyrok jest już przesądzony a tutaj niespodzianka. Kolejne tajemnice utrzymujące mnie w ciągłym napięciu. I kolejne tajemnice do rozwiązania przez głównych bohaterów. Dodatkowo jeszcze pojawiają się byłe kochanki Damiena i nowi "znajomi" Nikki. Książka zdenerwowała mnie w pewnym momencie ale na szczęście tylko na krótko. To spowodowało, że nie mogłam się od niej oderwać.

k_a_s_i_a | 2013-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2013

Trzecia część historii Damiena i Nikki, a zarazem ostatnia nie porwała mnie... Choć ogólnie była ciekawa i trzymała w napięciu. To sceny seksu były nad wyraz przesadne. Każdy zła chwila, każde zmartwienie lub smutek przeradzał się w dziką żądze. Okej rozumiem każde z nich ma swoje demony i jakoś starają się im zaradzić. Jednak jak dla mnie było to troszeczkę dziwne.
Natomiast to tylko jeden minus pozostałe momenty były w porządku. Było widać, że Damian i Nikki są sobie strasznie oddani i naprawdę bardzo się kochają.

gojda87 | 2013-09-30

Nikki i Damien powoli wyrastają na mój nr 1 :) Przejrzałam wersję angielską nie mogąc się doczekać co będzie dalej, jak zakończy się historia dwojga kochanków. Z końca książki jestem zadowolona. Czekam na oficjalne tłumaczenie, aby jeszcze raz przeczytać całą trylogię.

Sorrow | 2013-11-06
Przeczytana: 05 listopada 2013

Pierwsza część trylogii w miarę, druga nie warta przeczytania jednej strony, a trzecia? właściwie można pominąć większość książki i przeczytać ostatnie 20 stron. Ta część jest lepsza od poprzedniej pod względem akcji - minimalnie mniej erotyki, a więcej rozmów, spotkań itp itd, ale mimo wszystko widać brak jakiegokolwiek pomysłu na rozwój sytuacji oraz na charakterystykę bohaterów-mam wrażenie, że książki zostały napisane w ekspresowym tempie "na kolanie" tylko i wyłącznie z chęci zarobienia pieniędzy na czymś, co jest teraz "na topie". Nie polecam.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Na półkach
Kalendarium literackie
  • Ena Lucia Portela
    42. rocznica
    urodzin
    Ćwiczyła na przyszłość, żeby jak najlepiej wykonywać zawód, który wybrała. - Aktorka? - zapytała Yadelis. - Tajna agentka? - zapytałam ja. Nie, nic z tych rzeczy. Aktorki i tajne agentki odtwarzają scenariusze napisane przez innych. Ona chciała tworzyć swoje własne scenariusze, snuć swoje własne kła... pokaż więcej
  • Eleanor Hodgeman Porter
    146. rocznica
    urodzin
    Widzisz, chciałam mieć lalkę i tatuś o nią poprosił, ale kiedy nadesłano zebrane dary, nie było w nich ani jednej lalki, tylko małe, drewniane inwalidzkie kule. I wtedy to się zaczęło.[...] Należy we wszystkim zawsze dojrzeć jakąś dobrą stronę i cieszyć się z niej, obojętnie jaką. I graliśmy w to od... pokaż więcej
  • Tomasz Lew Leśniak
    37. rocznica
  • Brandon Sanderson
    39. rocznica
    urodzin
    Życie ponad śmiercią. Siła ponad słabością. Podróż ponad celem.
  • Jean-Louis Fournier
    76. rocznica
    urodzin
    Nie ma nic trudniejszego, jak zrobić coś, co jest niepodobne do niczego.
  • Paolo Giordano
    32. rocznica
    urodzin
    Już się nauczył, że wyborów dokonuje się w kilka sekund, a ich skutków doświadcza się przez resztę życia.
  • Richard Hammond
    45. rocznica
  • Jean Genet
    104. rocznica
    urodzin
    Ciotki to wielkie immoralistki.
  • Emily Jane Brontë
    166. rocznica
  • Virginia Cleo Andrews
    28. rocznica
    śmierci
    Miłość nie zawsze przychodzi, kiedy się tego chce. Czasami się po prostu przydarza mimo naszej woli".
  • Frans Gunnar Bengtsson
    60. rocznica
    śmierci
    Dać mężczyźnie miecz, to jak dać kobiecie zwierciadło. Nie mają już wtedy oczu dla niczego innego.
  • Ned Vizzini
    1. rocznica
    śmierci
    - Jeśli teraz wyjdziecie, Gilliam pozwoli wam dołączyć do załogi, ahoj! Przeżyjecie wspaniałe morskie przygody!
    - Przygody? - krzyknął Brendan. - Przestrzeliłeś mi ucho, koleś!
    - Wybacz - powiedział Gilliam. - Jeśli to jakieś pocieszenie, w zeszłym roku straciłem pośladek!

Znajdź nas na Facebooku