Pragnę cię

Cykl: Trylogia zmysłów (tom 3)
Wydawnictwo: Sonia Draga
IO TI VOGLIO
erotyka
Marta

Namiętność to głęboka rana, na którą jedynym lekarstwem jest miłość. Uzmysłowiwszy sobie swoje instynktowne pragnienia, Elena postanawia żyć i kochać bez żadnych ograniczeń. Zrezygnowała zarówno z namiętnego związku z Leonardo, jak i ze stabilizacji z Filippo. Jednak w pewnym momencie przestaje czerpać przyjemność z niezobowiązujących związków, które przynoszą jej jedynie chwilę...

Namiętność to głęboka rana, na którą jedynym lekarstwem jest miłość.

Uzmysłowiwszy sobie swoje instynktowne pragnienia, Elena postanawia żyć i kochać bez żadnych ograniczeń. Zrezygnowała zarówno z namiętnego związku z Leonardo, jak i ze stabilizacji z Filippo. Jednak w pewnym momencie przestaje czerpać przyjemność z niezobowiązujących związków, które przynoszą jej jedynie chwilę zapomnienia.
Los ponownie zetknie ze sobą Elenę i Leonarda, tym razem w tragicznych okolicznościach. Gdy Elena trafia do szpitala, Leonardo ponownie pojawi się w jej życiu. Zrobi wszystko, by uleczyć ciało i duszę jedynej kobiety, dla której kiedykolwiek stracił nad sobą kontrolę. Wtedy też niespodziewanie wróci do niego bolesna przeszłość… Czy wystawione na próbę uczucie zwycięży?

źródło opisu: http://www.soniadraga.pl

źródło okładki: http://www.soniadraga.pl

Edyta | 2019-07-10
Przeczytana: 09 lipca 2019

Dosyć dobrze się czytało.

Iwona | 2019-05-15
Przeczytana: 12 maja 2019

Elena ,porzucona po raz drugi przez Leonarda , radzi sobie z tą sytuacją zupełnie inaczej niż poprzednio. Pomocą mają być mocno zakrapiane alkoholem imprezy ,kończące się przygodnym seksem . Na własne życzenie straciła przyjaciółkę oraz najlepszego przyjaciela, rodzice są dla niej zbyt troskliwi ,przez to dziewczyna nie ma ochoty na kontakt z nimi. Współlokatorka , kiedyś dobra koleżanka udziela jej ciągle rad , których ona sama nie ma zamiaru słuchać .Nieważne, że rady te są podyktowane troską. Bohaterka totalnie się pogubiła i zapętla w swojej samotności. Pewnego dnia na jej drodze pojawia się żona Leonardo –Lukrecja. Dochodzi do nieszczęśliwego wypadku , Elena traci przytomność i trafia do szpitala. Na szczęście szybko dochodzi do siebie, i uświadamia sobie jak wiele ludzi ją kocha. W szpitalu pojawia się również on –były kochanek ,który wyjawia kobiecie swoje uczucia i proponuje , że zanim dziewczyna dojdzie do siebie, on ją zabierze w swoje rodzinne strony i otoczy opieką. Po...

dabrowskaczyta | 2019-05-07
Przeczytana: 2015 rok

Kolejny tom za mną. to trzeci tom a zarazem ostatnia część tej trylogii. Książka nie przekonała mnie tak jak i pozostałe jej części. Prawdę mówiąc zawiodłam się na tej serii i gdybym miała wybór nie przeczytała bym jej po raz drugi. sięgnełam po ostatnią część tylko i wyłącznie dlatego aby poznać koniec tej historii.

red_riddle | 2019-03-04
Przeczytana: 04 marca 2019

Jak dobrze że to już koniec.
Ta książka nie niesie ze sobą żadnego ładunku emocjonalnego!! Chociaż po opisie fabuły byłam pewna że będzie inaczej. Jednak dłużyła mi się strasznie, kartkowałam opisy, przemyślenia bo był po prostu nudne.
Niestety nadal nie odnalazłam się w uczuciu pomiędzy Eleną a Leonardem, nadal nie wierzę w ich wielką miłość. Niby przeszli wiele dramatów, rozstań, powrotów, ale o wiele łatwiej uwierzyć mi w uczucie Eleny, niż Leonarda.
I jeszcze ta cała akcja z Lucrezią? No ludzie.... nie rozumiem tego, nie rozumiem podejścia Eleny, ani zachowania Leonardo. No nie, ogólnie cała trylogia jest na nie. Nie polecam, szkoda czasu.

SickSense | 2018-10-22
Na półkach: Przeczytane, 2018, Cao Irene
Przeczytana: 22 października 2018

Ta książka to jedno wielkie nieporozumienie. O ile w poprzednich częściach znalazłam pewne plusy, tak trzeci tom jest absurdalnie przewidywalny. Autorka nie miała chyba pomysłu na zakończenie całej tej historii. Od pierwszej strony odliczałam czas do końca lektury. Gdybym wiedziała, że cała seria wypadnie tak słabo to z pewnością bym po nią nie sięgała. Niestety ostatni tom zaciera dość dobre wrażenie po pierwszej części.

emciasa | 2018-07-05

Świetna trylogia. Polecam w szczególności wielbicielom Grey'a. Potrafi zaskoczyć i otworzyć oczy na inne książki tego pokroju. Grey nie jest jedyny. Tę polecam dużo bardziej- nie jest tak przereklamowana :)

Magdalena Wojdarska | 2018-01-07
Przeczytana: 2017 rok

Polecam trylogie Irene . Super opowieść, pikantne sceny.

Agasiaaa | 2017-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2017

Tak jak myślałam 3 tom nie powalił. Czytałam aby przeczytać, nie lubię pozostawiać nie dokończonej trylogii. Odniosłam wrażenie, że przez 3/4 książki był poruszany temat, iż Elena nie miała orgazmu przez ponad 6 miesięcy. Ciesze się przeogromnie, że dotrwałam do końca.

Edunia | 2017-10-09

Straszna nuda, stracony czas.

MójPunktCzytania | 2017-09-24

Jeśli mam być szczera to kupiłam tę trylogię przede wszystkim ze względu na Włochy. "Włoska trylogia erotyczna" - zakładałam, że będzie to niezwykle namiętne i zmysłowe. I... rozczarowałam się. Owszem, czyta się lekko, ale cała seria przypominała raczej harlequin. A tego rodzaju książek nie lubię.
I nawet nie mam ochoty pisać o treści, bo była... żadna.
Ach... Nawet Włochy tu nie pomogły. :)

www.mojpunktczytania.blogspot.com