Okładka książki Pożar krwi

ebook
Ophelia
7,7 (10 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Ostatni tom trylogii BEZ TCHU. Trzej przyjaciele – Gabe, Jace i Ash – wspólnie zarządzają potężną firmą. Młodzi, przystojni, bogaci i bezwzględni w interesach, lubią dominować również w życiu prywatnym – szczególnie w łóżku. Bez najmniejszych skrupułów realizują swoje najskrytsze fantazje seksualne, balansując na krawędzi wielkiej miłości i erotycznej fascynacji. Gabe i Jace odnaleźli kobiety...

Gabe i Jace odnaleźli kobiety swego życia. Ash McIntyre nadal wiedzie życie singla. Pewnego dnia w nowojorskim Bryant Park dostrzega Josie. Zafascynowany tajemniczą dziewczyną z tatuażem, postanawia dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Okazuje się, że Josie jest borykającą się z problemami finansowymi malarką. Zauroczony artystką Ash wykupuje w galerii wszystkie jej obrazy oraz odzyskuje biżuterię, którą dziewczyna zastawiła w lombardzie. Składa jej również intrygującą propozycję – obiecuje zaopiekować się nią i zadbać o jej wszystkie potrzeby, jeśli tylko Josie zgodzi się z nim zamieszkać i być mu całkowicie uległa. Propozycja jest dosyć szokująca, ale dziewczyna obiecuje, że ją przemyśli. Mijają jednak kolejne dni, a Ash nie ma od niej żadnych wieści. Gdy dowiaduje się, że Josie została pobita, bez wahania jedzie do mieszkania dziewczyny i zabiera ją do siebie, otaczając opieką i stopniowo wprowadzając w świat namiętnego, wyuzdanego seksu. Kłopoty jednak dopiero nadchodzą…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoalbatros.com

Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
| 2014-11-26

Przeczytałam całą trylogię i nie żałuję. Jest tu wszystko co powinno się znaleźć w dobrej, wciągającej lekturze. Jest klimat, są bohaterowie, ktorych można polubić, znienawidzić, kibicować im, albo życzyć wszystkiego co najgorsze. Jest tajemnica i niepewność, trochę niewiadomej i niecierpliwe oczekiwanie, czy bohaterowie zrobią to czego byśmy chcieli, czy może nas zaskoczą podążając w zupełnie przeciwnym kierunku. Dobra seria, warto po nią sięgnąć. Polecam.

Kathbelle | 2015-02-15

Kalendarium literackie
  • John Irving
    73. rocznica
    urodzin
    Na tym sprośnym świecie [...] jest się czyjąś żoną albo czyjąś dziwką - albo na najlepszej drodze do stania się jedną czy drugą. A jeśli nie pasujesz do żadnej z tych kategorii, dają ci do zrozumienia, że coś jest z tobą nie w porządku
  • Peter Straub
    72. rocznica
    urodzin
    […] nigdy nie można być zbyt szczupłym ani zbyt bogatym.
  • Dorota Wellman
    54. rocznica
    urodzin
    Mogę sobie nie kupić czegoś do jedzenia, ale książkę kupię zawsze. Poluję na wybrane tytuły jak rasowy myśliwy. Czekam na targi książek, bo wiem, że żniwa będą obfite. Jestem szczęśliwa, kiedy tarabanię ciężkie torby z Pałacu Kultury. Nie mogę się doczekać, kiedy w domu otworzę książkę i zacznę nową... pokaż więcej
  • Marek Nowakowski
    80. rocznica
    urodzin
    Żyj po swojemu, własnym życiem, właśnie, dlatego, że ono jest twoje. Można je połączyć z cudzym, ale nie rezygnując z siebie. Bo wtedy, gdy przestaje się być sobą, gdy chce się być tylko tym, co pragną widzieć w nas inni, najłatwiej jest przegrać.
  • Piotr Sztompka
    71. rocznica
  • Szolem Alejchem
    130. rocznica
    urodzin
    Baba zawsze zostaje babą; nie darmo rzekł król Salomon, że pośród tysiąca kobiet ani jednej możliwej nie znalazł. Całe szczęście, dalibóg, że nie ma dziś mody na kilka żon.
  • Maria Józefacka
    73. rocznica
    urodzin
    Warto żyć, jeśli przez każdego z nas wpadnie promień słońca w mroki niepogody.
  • Murray Newton Rothbard
    89. rocznica
  • Philip K. Dick
    33. rocznica
    śmierci
    Nie wiedział wtedy, że utrata zmysłów bywa czasami najwłaściwszą reakcją na rzeczywistość.
  • Jarosław Iwaszkiewicz
    35. rocznica
    śmierci
    A potem przyjdzie śmierć: wszystko rozwiązując niczego nie wyjaśni. Odejdziemy tak, jakeśmy żyli: osobno. Świat nasz własny i jedyny musi nam wystarczyć do śmierci i po śmierci. Byle tylko nie zgłębiać tej myśli do końca, byle tylko nie przemyśleć tego fizycznie. Obumieranie rąk, mącenie się myśli,... pokaż więcej
  • David Herbert Lawrence
    85. rocznica
    śmierci
    Mężczyzna może swoim ciałem być dla kobiety żywym kluczem do całego świata.
  • Horace Walpole
    218. rocznica