Throttle me

Cykl: Men Of Inked (tom 1)
Wydawnictwo: Amazon
literatura piękna
angielski
bookish

Suzy’s a control freak and has her life mapped out - work hard, find a man with a stable job, and live happily ever after. She’s content with the status quo, but her plan comes to a screeching halt when he enters her life and turns it upside down. City gave up on love when his heart was crushed in college, preferring to be the typical bachelor. He spends his nights hopping from one bed to...

City gave up on love when his heart was crushed in college, preferring to be the typical bachelor. He spends his nights hopping from one bed to another and his days working at his family tattoo shop, Inked. A chance encounter on a dark road makes him question what he had sworn off forever – a relationship.

A night of passion and lust causes them to question everything. Is City the knight in shining armor to the damsel in distress? Can their relationship survive when a fantasy falls apart and a secret comes out that changes everything?

This is the first book in the Men of Inked Series.

gosiuloch | 2019-08-20

Czytając tą książkę już od początku czułam, że to będzie dość oklepany temat i niestety nie myliłam się. Momentami naprawdę nudziłam się, bo brakowało mi mocniejszego włączenia rodziny City'ego. Przecież on pracował w studiu tatuażu, tyle fajnych sytuacji możnaby tam wymyślić, zabawnych rozmów z braćmi i siostrą, a czułam, że w książce dostałam tylko tego strzępki. Jak dla mnie za mało fabuły, a za dużo seksu. Dodatkowo był moment w którym autentycznie warczałam i byłam zirytowana głupotą City'ego (zresztą pod koniec sami zobaczycie). Facet jest naprawdę świetny i zdecydowanie polubiłam go bardziej od Suzy. To on ciągle zabiegał o nią, a ta w kółko niczego nie była pewna. Normalnie facet ze złota z tą jedną rysą pod koniec.

skorupka | 2017-09-23
Na półkach: Przeczytane, Jest

Książkę czytało się płynnie a jeśli chodzi o treść to ogólnie dobra. Bardzo lubię facetów na motorach i tym mnie zjednał sobie City, natomiast pani nauczycielka trochę mnie zszokowała tym, że niby taka poukładana i „stateczna” a tu na szczerym pustkowiu, jak jej samochód się popsuł, po pierwsze zatrzymała faceta na motorze, a po drugie pojechała z nim do baru ;). Szkoda trochę, że nie rozbudowana była fabuła np. z dawną panienką do piep…nia City, było by większe napięcie! Ale ogólnie książka GORĄCA … i do było dobre :D.

Gabi | 2017-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2017

Bardzo fajna książka, czyta się ją bardzo i przyjemnie i spokojnie. City i Suzy dwie całkowicie inne osoby, ale jak wiemy przeciwieństwa się przyciągają. On jest facetem po przejściach, stracił swoją największą miłość i od tej pory spędza z dziewczynami co najwyżej jedną noc, jest tatuażystą w rodzinnej firmie, którą prowadzi ze swoimi braćmi i siostrą, jeździ na swoim Harleyu, nie wierzy ,że jeszcze spotka na swojej drodze swoją połówkę, ale myli się bo akurat właśnie na drodze spotyka tę jedyną, jest nauczycielka i trzyma się kurczowo swoich zasad, które ustaliła co do swojego kandydata na męża i niestety City do tych kandydatów się nie zalicza, ale życie nieraz płata nam figle i niestety Suzy zaczyna się bardzo interesować naszym motocyklistą oczywiście z wzajemnością i gdy Suzy prawie traci życie przez swoje fantazje seksualne,on uświadamia sobie ,że to z nią chce spędzić resztę życia. Zakończenie jest jak z bajki i takie własnie lubię.

Ania | 2017-02-25

Postanowiłam wziąć w obroty rodzinę Gallo i póki co rozczarowana nie jestem :) skoro nie mogę niestety zostawić komentarza u Oli to skrobnę troszkę tutaj :) muszę przyznać, że cała rodzinka mnie zafascynowała, szkoda, że nie było ich wszystkich więcej w książce :) jeśli chodzi o Suzy i City - cóź...cała ta ich relacja póki co opierała się na seksię, że tak napiszę. Autorka mogła wykrzesić z nich trochę więcej niż sam seks, niesamowity jaki by nie był. Suzy moją idelką nie została, wydawała mi się trochę nijaka, za to City był bardziej interesujący. Co dziwne to przyjaciele Suzy: Sophia i Kayden wydali mi się najbardziej fascynujący z całej tej historii. Ciekawa jestem czy autorka kiedyś zdradzi nam ich historię. Wracając do relacji Suzy i City to cieszę się, że pokonali swoje smoki i są szczęśliwi razem. Ale nie sądzę, żeby ich historia zapadła mi w pamięć. Natomiast rodzina Gallo tak :)

Katarzyna | 2015-09-29
Przeczytana: 29 września 2015

Dobra książka ;) Oczekiwałam czegoś więcej,chyba jakiegoś mrocznego sekretu ze strony City, coś może związanego z tą laską na K, której imienia nie mogę zapamiętać. Byłoby może ciekawiej, gdyby jakiś tajemniczy sekret dorzucić, bo to w końcu motocyklista!!! Mimo tego nie żałuję czasu spędzonego nad tą książką i z przyjemnością zabiorę się za kolejną część:)

eskimos | 2015-02-07
Przeczytana: 05 lutego 2015

I jak tu się nie zakochać, piękny niczym rzeźba dłuta Michała Anioła, wytatułowany, jeżdżący na harleyu ,błyskotliwy ze sprzętem niczym strzała hm.. która mu nie ulegnie i pojawia się na drodze kobiet- nauczycielka , grzeczna , ułożona ale za to z głową pełną brudnych fantazji...gorąco polecam na zimne zimowe wieczory ta książka na pewno dostarczy Ci ciepła a wręcz zabierze cię w tropiki :)

mania_kch | 2015-01-12
Na półkach: Przeczytane, 2015

Bardzo fajna historia.
Bez dramatów czy mocnych uniesień a dodatkowo jest bardzo przewidywalna,mimo to z prawdziwą przyjemnością się ją czyta.
Ma w sobie to "coś" co przysłania wszystkie minusy tej książki, może to za sprawą samego City'ego albo po prostu to wpływ "smakowicie" opisanego romansu :)
Polecam :)

Sorrow | 2014-12-03
Na półkach: Przeczytane, 2014

City to prawdziwy facet. Ma motor, ma salon tatuażu, ma pewność siebie i ciało Adonisa. Czego chcieć więcej? Cóż... pewna piękna nauczycielka byłaby dopełnieniem tego idealnego wizerunku. Zderzają się dwa światy. Świat seksu i wolności ze światem równowagi i nieśmiałości. Który wygra? A może... w jakiś magiczny sposób się połączą? ;)

Magdalena | 2014-11-16
Przeczytana: 15 listopada 2014

Pierwsza z pięciu książek o facetach i jednej kobiecie z salonu tatuażu Inked.
Suzy poznaje Citiego przez przypadek, ale to okazuje się być ich najlepszym spotkaniem od dłuższego czasu.
Fajna historia, w której jest sex i pikantne teksty.
Polecam

rinos | 2014-11-12
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 12 listopada 2014

Oj słabiutko, nic ciekawego. Książka na jeden wieczór, choć jest tyle innych pozycji wartych przeczytania, że tę można odstawić w kąt.