Zmysłowa dziewczyna z miasta

Chelle BlissMeredith Wild Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Zmysłowa dziewczyna (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Misadventures of a City Girl
Agnieszka Myśliwy
Edipresse
hollywood gwiazda rozwód ucieczka paparazzi romans uczucia pożądanie namiętność rozstanie miłość
Misadventures of a City Girl
Zmysłowa dziewczyna (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Myśliwy

"Zmysłowa dziewczyna z miasta "to zdecydowanie najgorsza książka jaka miałam okazję czytać od lat .

Książka opowiada historię Madison Atwood oczywiście jest ona bardzo piękna kobieta. Madison była żona hollywoodzkiego aktora który ją zdradził i z którym się właśnie rozwiodła. Kobieta chcąc uciec od paparazzi i od bolesnych wspomnień udaje się na miesiąc na wypoczynek do...

Taki tam romansik jakich wiele, nic nadzwyczajnego. Było kilka ciekawych momentów, jednak historia kobiety, będącej świeżo po rozwodzie i ze złamanym sercem, która niemal natychmiast zakochuje się ponownie w dopiero co poznanym facecie, z którym to zaczyna się od razu bzykać, do mnie nie przemawia. W ogóle. Zbyt słabe rozwinięcie, jak na mój gust. To taka typowa historia...

Nie dałam rady przeczytać do końca.

Trochę słodyczy, pikanterii i ogromna dawka romansu! Taka właśnie jest seria Misadventures... Po kilka słów więcej zapraszam na:

Większość to opisy scen seksu, a właściwie jest ich tyle, że można przeoczyć fabułę. Po kilku takich "akcjach" książka bardzo się nudzi i bez żalu można ja rzucić w kąt.
Gdyby nie to, że książka była dodatkiem do gazety, to w ogóle bym jej nie czytała. Oddam za darmo.

Ta książka to kompletne nieporozumienie, dobrze chociaż, że jest tak krótka.

Ojej, co za słodka historia. Ona wyjeżdża w góry, spotyka Luka i się zakochują. Co za idealne połączenie. Książka bardzo przewidywalna. Czyta się szybko, ale niczym nie zaskakuje.

Zwykła prosta historia o kobiecie która sie rozwiodła i postanowiła ułożyć sobie życie od nowa. W sumie to nic specjalnego się w tej książce nie działo ale miała cos takiego w sobie, że nawet przyjemnie się ją czytało.

Książka mega prosta . Ona ucieka do miasta , gubi się w górach , trafia do chaty a tam drwal i się zaczyna......
Schemat bardzo przewidywalny, przebieg akcji mizerny. Przeczytana ale czy polecę - sama nie wiem ....

Prosta, lekka, niewymagająca historia. Taki trochę Harlequin w innym wydaniu.
Jest to bardziej erotyk niż sensowna opowieść. Poznają, idą do łóżka i już nie mogą bez siebie żyć....
Zdecydowanie brakuje tu ciekawej historii bohaterów, ich zmagań, budowania związku, głębi relacji, za to mamy dużo seksu, zbliżeń i dzikiego bzykania.
I samo bzykanie kompletnie mi nie...

Dyskusje

• 2018