Zmysłowa dziewczyna z miasta

Okładka książki Zmysłowa dziewczyna z miasta
Chelle BlissMeredith Wild Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Zmysłowa dziewczyna (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Zmysłowa dziewczyna (tom 1)
Misadventures of a City Girl
Edipresse
2018-02-28
2018-02-28
Agnieszka Myśliwy
hollywood gwiazda rozwód ucieczka paparazzi romans uczucia pożądanie namiętność rozstanie miłość

Niestety dla mnie tak nudna, że nie dotrwałam do końca, ale jeśli ktoś lubi czytać (głównie) opisy łóżkowych uniesień może być zadowolony z tej książki.

Prosty erotyk na jeden wieczór. Opisy baaardzo częstych zbliżeń pary głównych bohaterów szybko się nużą...

Wahałam się jaką dać ocenę. Podobała mi się ta opowieść, ale dlatego że podeszłam do niej z odpowiednim nastawieniem czytając wcześniej komentarze. O co chodzi? O seks. Dużo seksu. Duuuuużo dużo przez duże D. Dosyć prosta, sympatyczna opowieść o miłości samotnika z wyboru i kobiety po przejściach, żadnej psychologii, żadnych zbytnich dramatów. I dobrze, bo takie też czasem...

"Zmysłowa dziewczyna z miasta "to zdecydowanie najgorsza książka jaka miałam okazję czytać od lat .

Książka opowiada historię Madison Atwood oczywiście jest ona bardzo piękna kobieta. Madison była żona hollywoodzkiego aktora który ją zdradził i z którym się właśnie rozwiodła. Kobieta chcąc uciec od paparazzi i od bolesnych wspomnień udaje się na miesiąc na wypoczynek do...

Taki tam romansik jakich wiele, nic nadzwyczajnego. Było kilka ciekawych momentów, jednak historia kobiety, będącej świeżo po rozwodzie i ze złamanym sercem, która niemal natychmiast zakochuje się ponownie w dopiero co poznanym facecie, z którym to zaczyna się od razu bzykać, do mnie nie przemawia. W ogóle. Zbyt słabe rozwinięcie, jak na mój gust. To taka typowa historia...

Nie dałam rady przeczytać do końca.

Trochę słodyczy, pikanterii i ogromna dawka romansu! Taka właśnie jest seria Misadventures... Po kilka słów więcej zapraszam na:

Większość to opisy scen seksu, a właściwie jest ich tyle, że można przeoczyć fabułę. Po kilku takich "akcjach" książka bardzo się nudzi i bez żalu można ja rzucić w kąt.
Gdyby nie to, że książka była dodatkiem do gazety, to w ogóle bym jej nie czytała. Oddam za darmo.

2065

Ta książka to kompletne nieporozumienie, dobrze chociaż, że jest tak krótka.

Ojej, co za słodka historia. Ona wyjeżdża w góry, spotyka Luka i się zakochują. Co za idealne połączenie. Książka bardzo przewidywalna. Czyta się szybko, ale niczym nie zaskakuje.

• 2018
  • 2019