Verschlungene Wege

2014-08-01
niemiecki
Christiane Burkhardt
romans morderstwo napad

Bardzo dobra historia. Prawie do końca nie byłam pewna zakończenia, jednak samo zakończenie troszkę za szybkie.

Bardzo fajna lektura na poprawę humoru. Romans z wątkiem kryminalnym bądź też kryminał z wątkiem miłosnym - jak kto woli. Reece jest kobietą po przejściach. I to takich naprawdę poważnych. Zatrzymała się w niewielkiej miejscowości by nieco odpocząć i zarobić nieco grosza. Niestety po raz kolejny jest świadkiem morderstwa. Problem w tym, że nie ma ciała. Jak łatwo się domyślić nikt za bardzo nie wierzy Reece. Sęk w tym, że zaczynają się dziać tak dziwne rzeczy, że dziewczyna przestaje sama sobie ufać.
Cała historia jest mało skomplikowana, podobnie jak i postacie. No może poza samą Reece. Wprawdzie od połowy książki zaczęłam podejrzewać, kto jest morderca to jednak z ciekawością śledziłam akcję.

Nora Roberts, jaką lubię najbardziej, czyli romans i kryminał w jednym. Chociaż historia miłosna jest przewidywalna do bólu, to wątek kryminalny intryguje i wciąga od samego początku. Tym razem czekałam do końca, aby poznać nazwisko czarnego charakteru, a to ogromny plus. Dodatkowo autorka zasiała ziarno niepewności co do głównej bohaterki, dzięki czemu historia jest jeszcze bardziej wciągająca. Nie mogłam się oderwać, więc przeczytałam ją w jeden dzień. Polecam.

ponownie 28-09-2020

ponownie 28-09-2020

Nie powaliła mnie na kolana, zwłaszcza z powodu irytującej bohaterki, dla dla odmóżdżenia można przeczytać. :)

Bardzo fajna, wciągająca opowieść o kobiecie która próbuje pokonać własne lęki. Poprawia humor polecam, czytałam tę książkę z zaciekawieniem i miłym dreszczykiem.

Super książka. Niesamowicie wciągająca i z każda stroną wzbudza coraz większe napięcie. Główna bohaterka Reece Gilmore, jest kobietą, która zmaga się z lękami przeszłości. Osadza się w miejscowości, która miała być tylko przystankiem w jej życiu. Pozostaje tu jednak na dłużej, jest świetną kucharka a wkrótce świadkiem zbrodni w którą nikt jej nie wierzy. I tu zaczyna się całe sedno z którym pozostawiam Was, którzy chcą brać udział w tej przygodzie...

Fascynująca opowieść o dziewczynie, która przeżyła śmierć jej najbliższych na własnych oczach. Okazała swoją waleczność, kiedy musiała się zmagać z prześladowaniem. Ktoś chciał zniszczyć jej osobowość, by kryć swoje przestępstwo. Spróbuj postawić się na miejscu tej dziewczyny, a przekonasz się ile to znaczyło w jej własnym życiu. '-'

2083

Nie lubię kryminałów, ludzi bojących się fragmentu własnego życia, opisów przyrody ale... tu autorce wszystko wybaczam, bo czyta się jednym tchem.

Super cały czas trzyma w napięciu. Czy Reece faktycznie jest chora? Czy doszło do zabójstwa? Tak wciąga że ciężko było ją odkładać. Polecam

• Nora Roberts
  • Romans