Lubimyczytać.pl to:

Świat Książki
napad, koszmar, strach, morderstwo
typ
papier
7.1 (339 ocen i 27 opinii)

Opis książki

Nowa powieść Nory Roberts – thriller i romans w jednym! Reece Gilmore, jedyna ocalała z brutalnego napadu, rozpaczliwie próbuje uwolnić się od prześladujących ją koszmarów i ataków lęku. W poszukiwaniu spokoju osiada w małym miasteczku Angel Falls, gdzie staje się świadkiem zbrodni. Ale czy na pewno? Jej zdrowie psychiczne pozostawia wciąż wiele do życzenia, na morderstwo zaś nie ma żadnych dowod...

Nowa powieść Nory Roberts – thriller i romans w jednym!
Reece Gilmore, jedyna ocalała z brutalnego napadu, rozpaczliwie próbuje uwolnić się od prześladujących ją koszmarów i ataków lęku. W poszukiwaniu spokoju osiada w małym miasteczku Angel Falls, gdzie staje się świadkiem zbrodni. Ale czy na pewno? Jej zdrowie psychiczne pozostawia wciąż wiele do życzenia, na morderstwo zaś nie ma żadnych dowodów.
W dojściu do prawdy pomaga jej Brody, pisarz, który nade wszystko ceni sobie samotność, a przynajmniej tak mu się wydaje... Sugestywny portret kobiety po przejściach, wplątanej w straszliwe wydarzenia i zaskoczonej przez uczucie, w które już nie wierzyła.

Inne wydania

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Marta | 2012-05-06
Przeczytana: 03 maja 2012

Bardzo dobrze mi się czytało. Doskonale nakreślone postaci, szczególnie główna bohaterka, doskonale przedstawione jej emocje, jej przeżycia, jej charakter.

W książce znajdziemy przyjaźń, miłość, piękne widoki, humor, ale także morderstwo i tajemnice.

Jedna z moich ulubionych powieści Nory.

detektywmonk | 2010-07-20

Chyba najlepsza powieść pisarki . Piękne opisy stanu Wyoming cudowna przyroda . I dla mnie nie spodziewane zakończenie .

Sonja | 2012-07-15
Na półkach: Przeczytane, Rok 2012

Dobra historia, czasami lekko leniwa, jednak wcale się nie nudziłam. Wyraźnie zarysowana postać głównej bohaterki jak i opisy przyrody zachęcają do czytania... polecam :)

marcia004 | 2011-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2011

Dokładnie śledzi się akcję powieści pod tytułem "Ciemna strona księżyca", ponieważ kartka po kartce jest coraz lepiej, coraz bardziej wciąga nas w swój tajemniczy świat, niezwykli bohaterowie, niebanalne sytuacje. To wszystko zakiełkowało w głowie Nory Roberts kiedy tworzyła tę książkę i to wszystko sprawiło, że książka wyszła niesamowicie.

Assapan | 2011-02-24

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Należy zawsze uważnie patrzeć władzy na ręce.
Niekiedy choroba staje się błogosławieństwem.
Polecam :).

Klaudia | 2011-04-28

Cały czas byłam wręcz przekonana, że wiem kto jest mordercą. Dopiero na dosłownie ostatnich stronach okazało się, że się myliłam. Trzyma w napięciu i sprawia, że nie da się od niej oderwać.

MariaMR | 2013-01-03
Przeczytana: 12 września 2012

Nora Roberts, moja ulubiona autorka... Nic dodać, nic ująć. Kolejna rewelacyjna powieść... Miłość i sensacja, mieszanka, którą uwielbiam w książkach tej autorki. Polecam!

Magdalenaa | 2014-04-08

Zacznę od tego, że strasznie spodobała mi się nazwa miasteczka, a w którym toczy się akcja. Jeszcze fajniejsze jest to jak główna bohaterka zbliża się do Brodyego. Jednak nie wątek miłosny mnie uwiódł. Szczerze, że ostatnio trafiam na książki, w których drugą główną postacią jest pisarz. I czuję już przesyt. Ale nie o tym chciałam. Uwiodła mnie mroczna aura książki. Po jej przeczytaniu naprawdę miałam problem z ciemnością. Każdy szmer i nocny odgłos budził mnie, a potem ciężko było mi zasnąć. Po raz pierwszy spotkałam się z czymś takim. Przeczytałam dużo książek o dychach, aniołach, potworach, zombie. Ta ma mało z tym wspólnego, ale wpędzanie głównej bohaterki w paranoję i mnie w nią pędzono. Oczywiście tylko chwilowo, ale jednak...

Małgorzata | 2014-02-08
Przeczytana: 05 lutego 2014

Muszę przyznać , że świetna książka. Miłość, sensacja i rozdwojenie jaźni w jednym. Nie będę opisywać fabuły, ale z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu kto lubi kryminalne zagadki.

Popipopipopo | 2012-04-03

Książka ciekawa do samego końca.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto