Chata

Wydawnictwo: Książnica
Cottage
gwiazdor, bankructwo, chata

Cooper Winslow, od dziesięcioleci gwiazdor srebrnego ekranu i legendarny pogromca niewieścich serc, słynny z wdzięku, uroku i staroświeckiej elegancji, staje w obliczu bankructwa i konieczności albo sprzedaży swej imponującej posiadłości zwanej Chatą, albo przynajmniej częściowego jej wynajęcia. Wybiera drugie wyjście - i oto spotykają się ludzie, którzy w żadnych innych okolicznościach nie zetknęliby się ze sobą.

Kachusek | 2014-05-13
Przeczytana: 14 maja 2014

Tę książkę czyta się lekko, miło i przyjemnie. Ciekawa opowieść o tym jak los zmienia ludzkie położenie w życiu i że nie należy się poddawać bo tylko wtedy mamy szansę przeżyć jeszcze coś dobrego. Pochłonęłam tę książkę w kilka godzin, usatysfakcjonowana pozytywnym zakończeniem :)

Majka | 2013-10-14
Przeczytana: wrzesień 2013

Jak to u Danielle łatwo, miło i przyjemne. Piękne historie pięknych ludzi.

Iga | 2011-08-24

.. taka, żeby przeczytać, wciągnąć się na chwile i zapomnieć... ;-) Bez większych wrażeń!

ewusia81 | 2011-02-27
Przeczytana: 2008 rok

Bardzo wciągająca i lekka jak wszystkie wyjęte spod pióra Steel. Bardzo lubię jej powieści :)

Monia | 2012-10-11
Przeczytana: 10 października 2012

Jestem zachwycona książka bo z reguły znałam Danielle Steel z romansów a tu taka niespodzianka. Wspaniała historia osób z osobistymi przeżyciami, którzy w ciągu roku dostrzegają jednak plusy w swoim życiu i są zdolni do zmian. Polecam bardzo serdecznie. Czytałam w każdej możliwej wolnej chwili a takie książki właśnie lubię, od których ciężko się oderwać i czasem nawet żal, że są jednak krótkie :)

marlenap1 | 2016-08-14

Lekka, przyjemna opowieść. Romantyczna. Do poczytania w chłodne wieczory :)

juszew | 2013-01-30

Rewelacyjna książka. POLECAM!