Chata

2002-02-26
Maria Karolina Andrzejewska
gwiazdor bankructwo chata

1964

Treść tej powieści to kolejne potwierdzenie słuszności przeświadczenia, że w naszym wszystko dzieje się po coś. Gdyby Cooperowi Winslowi nie groziło bankructwo lub gdyby zdecydowała się na sprzedaż, a nie wynajem części Chaty, jego życie i życie paru innych osób potoczyłoby się inaczej. Być może nie miałyby szansy na poznanie się. Być może pewne zdarzenia nie miałyby miejsca.
Autorka nakreśliła interesujące portrety bohaterów.

Nieprzeczytane.nudne

Nieprzeczytane.nudne

Jakie losy potrafią być zaskakujące i poplątane. Książka daje radę lekka i do przeczytania.

Tę książkę czyta się lekko, miło i przyjemnie. Ciekawa opowieść o tym jak los zmienia ludzkie położenie w życiu i że nie należy się poddawać bo tylko wtedy mamy szansę przeżyć jeszcze coś dobrego. Wspaniała historia osób z osobistymi przeżyciami, którzy w ciągu roku dostrzegają jednak plusy w swoim życiu i są zdolni do zmian. Polecam bardzo serdecznie. Czytałam w każdej możliwej wolnej chwili a takie książki właśnie lubię, od których ciężko się oderwać i czasem nawet żal, że są jednak krótkie. Polecam przeczytajcie.

nawet fajna

nawet fajna

Lekka, przyjemna opowieść. Romantyczna. Do poczytania w chłodne wieczory :)

Lekka, przyjemna opowieść. Romantyczna. Do poczytania w chłodne wieczory :)

Powieść 55
THE COTTAGE

Powieść 55
THE COTTAGE

Tę książkę czyta się lekko, miło i przyjemnie. Ciekawa opowieść o tym jak los zmienia ludzkie położenie w życiu i że nie należy się poddawać bo tylko wtedy mamy szansę przeżyć jeszcze coś dobrego. Pochłonęłam tę książkę w kilka godzin, usatysfakcjonowana pozytywnym zakończeniem :)

Jak to u Danielle łatwo, miło i przyjemne. Piękne historie pięknych ludzi.

Jak to u Danielle łatwo, miło i przyjemne. Piękne historie pięknych ludzi.

• Danielle Steel
  • Obyczajowe