Honor jak ołów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
97-883-2458757-5
najemnicy, Bagdad, wojsko

Gabriel Zieliński był oficerem elitarnych oddziałów specjalnych LWP. zdradzony przez przełożonych, zwolniony z wojska przez polityków stał się outsiderem pogodzonym ze swoim losem &&ndash, do czasu, gdy pojawił się u niego dawny podwładny z nieoczekiwaną propozycją. Lądując na bagdadzkim lotnisku i dołączając do podobnych sobie wyrzutków z europejskich armii, Gabriel nie przypuszczał, że tym razem czeka go rozgrywka iście diabelska. Pełna marionetek, pozorów i pułapek gra, w której stawką jest życie, a honor ciąży bardziej niż ołów.

biedron | 2013-11-26
Na półkach: 2013, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 25 listopada 2013

Książka na początku wydała mi się ciekawa. Pierwsze rozdziały przyjemnie się czytało. Środek jak dla mnie nie był zbyt emocjonujący. Brakowało mi więcej "akcji" tudzież zapowiadanej intrygi. Picie piwa, gadanie, o jak gorąco itd. Dopiero końcówka jest bardzo dobra i nie powiem, pozostawiła przyjemne wspomnienie. Taki typowy średniak

MrEndriu | 2013-08-29

Książka jest napisana w niesamowicie lekki i przyjemny dla czytelnika sposób. Fachowość w opisywanych wydarzeniach sprawia, że można się poczuć jak w Bagdadzie...

allowedtobreathe | 2013-05-19

Książka mi się podobała, myślę że mnie czegoś nauczyła, jedna z lepszych powieści tego pisarza. Polecam, godziny spędzone przy tej książce nie będą zmarnowane.

szalwik | 2014-08-30

Fajna, lekka książka a fabuła w miarę ciekawa, choć nie jest to książka wybitna to można przy niej miło spędzić czas :)

Michał Strug | 2016-02-16
Stargazer | 2015-10-21