W samo południe

Tłumaczenie: Bożena Krzyżanowska
Wydawnictwo: Świat Książki
High Noon
jagarkar

Nora Robert w kolejnej świetnej odsłonie! Powieść o zadziwiającej kobiecie, która odważnie stawia czoło niebezpieczeństwom, ale boi się miłości. Pani porucznik Phoebe MacNamara - jedna z najlepszych negocjatorek policyjnych i zarazem samotna matka - nie boi się nikogo. Odważna i wrażliwa, obawia się tylko miłości i dlatego trzyma mężczyzn na dystans. Tak też postępuje z Duncanem,...

Nora Robert w kolejnej świetnej odsłonie!

Pani porucznik Phoebe MacNamara - jedna z najlepszych negocjatorek policyjnych i zarazem samotna matka - nie boi się nikogo. Odważna i wrażliwa, obawia się tylko miłości i dlatego trzyma mężczyzn na dystans. Tak też postępuje z Duncanem, właścicielem baru, który jednak nie zamierza dać za wygraną. Gdy Phoebe staje się celem prześladowań psychopaty, pomoc Duncana okazuje się niezbędna... Kapitalny portret silnej kobiety w obliczu wielkiego zagrożenia i historia romansu, którego miało nie być. Fenomenalna autorka bestsellerów "New York Timesa" wznosi się na wyżyny powieścią o kobiecie, która bez strachu stawia czoło niebezpieczeństwom, ale musi się jeszcze zdobyć na odwagę, by ulec miłości.

źródło opisu: http://wydawnictwoswiatksiazki.pl/katalog-produkto...(?)

źródło okładki: http://wydawnictwoswiatksiazki.pl/katalog-produkto...»

Karusia | 2019-03-12
Przeczytana: 12 marca 2019

O

Kasiag | 2018-05-28
Na półkach: Przeczytane, Najukochańsze
Przeczytana: 27 maja 2018

Jedna z moich ulubionych autorek. Zawsze, kiedy mam przed sobą jej kolejną książkę, wiem, że czeka mnie wiele wrażeń i czuję się jakbym po raz kolejny rozpakowywała swój ulubiony przezent. Oczywiście zdarzają się pani Roberts wpadki i nie każda książka jest tak samo udana, ale są to naprawdę nieliczne wyjątki i szybko o nich zapominam. Najczęściej, tak jak w przypadku tego tytułu, jestem więcej niż zadowolona i myślę sobie: "tak, to moja ulubiona Roberts". Oczywiście, aż do następnej przeczytanej książki tejże :)

Dlaczego tak lubię jej książki? Co mnie tak do nich przykuwa? Dlaczego nie czytam, a wręcz połykam?
Powodów jest wiele, ale zawsze są takie same, bo są to jednocześnie elementy charakterystyczne książek Nory Roberts.
Przedstawię je na podstawie konkretnie tego tytułu, ale zdecydowanie można je odnieść i do innych.

1. Silna bohaterka. W tym wypadku Phoebe MacNamara. Negocjatorka policyjna, w stopniu porucznika. Solidna, zorganizowana, twarda. Zarówno w pracy, jak i w...

pauluska1000 | 2018-03-06
Przeczytana: 03 lutego 2014

Książka od której zaczęłam czytać Norę Roberts. Świetna książka, ciekawa z nutą romantyczną.

myfascinatingbooks | 2018-02-01

Fajny kryminał z wątkiem romantycznym. Trochę przypomina pozycje w cyklu "Oblicza śmierci" autorstwa autorki piszącej pod pseudonimem J.D. Robb. Polecam!

Jolka | 2018-01-22
Na półkach: Przeczytane, 2018, Nora Roberts
Przeczytana: 22 stycznia 2018

Talentu Norze Roberts Bozia nie poskąpiła. Poświadczają go milionowe nakłady i wiele ekranizacji jej książek. To prawdziwe cudeńka tak pod kątem prowadzenia akcji, jak i kreowania bohaterów. Nic tylko czytać! Każda pozycja spod pióra tej autorki to gwarancja dużego zadowolenia i ogromnych emocji.

Agn_retk | 2017-12-17
Przeczytana: 12 grudnia 2017

Nora Roberts znowu mnie nie zawiodła!Świetnie napisana książka z wątkiem kryminalnym na gruncie obyczajowego życia z ludzkimi problemami.

Agnieszka | 2017-11-27
Przeczytana: 25 kwietnia 2017

Dobra książka!

jotgol | 2017-11-07
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2017

Swietna ksiazka. Trzymajaca w napieciu, nie moglam sie od niej oderwac. Polecam goraco.

sokolka | 2017-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2017

Super książka polecam ją. Tak wciąga, aż nie wiem kiedy. Pierwszy raz czytam ją taką sensacja, kryminał czy miłość. Bardzo dobrze się dopisała Nora Robert.

iwona | 2017-04-25

Jest to książka, która wciągnęła mnie całkowicie. Spodziewałam się jakiegoś tzw. romansilda, a tu miła niespodzianka - bardzo interesująca historia z wątkiem miłości, sensacji I kryminału , która utrzymuje czytelnika w stanie napięcia I niepewności przez cały czas. Główna bohaterka, to pewna siebie kobieta - porucznik,negocjator, która potrafi poradzić sobie w ekstremalnie trudnych sytuacjach, a w swoim prywatnym życiu jest niezdecydowana, niepewna siebie, jakby bała się dopuścić do głosu długo tlumione uczucia...Warto przeczytać :)