Lubimyczytać.pl to:
ponad 661 tys. recenzji
ponad 220 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Okładka książki Rodzina. Saga rodziny Baxterów

Rodzina. Saga rodziny Baxterów

Autor:
wydawnictwo
Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne Polwen
typ
papier
7.69 (52 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Nieubłaganie zbliża się termin rozprawy dotyczącej napaści Margie Madden. Czy Caty Hart i Dayne Matthews będą umieli zmierzyć się z niedoszłą morderczynią i atakującymi ich z każdej strony paparazzi Czy Dayne mimo świadomości, że żyją z Katy na dwóch zupełnie nieprzystających do siebie światach, znajdzie sposób, by zatrzymać ukochaną u swego boku Czy John Baxter zdobędzie się na odwagę i poinformuje swoje dzieci, że ich najstarszym bratem jest największy gwiazdor Hollywood. Rodzina to kontynuacja sagi rodziny Baxterów i czwarta po Sławie, Przebaczeniu i Odnalezionym, część serii Pierworodny, na którą składa się jeszcze tom: Na zawsze.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
jusia1986 | 2013-03-07
Przeczytana: 15 marca 2013

Jak tu nie lubić Baxterów?? Po prostu się nie da! Stają się częścią Twojej (mojej) rodziny. Nie wiem jak przeżyję moment, gdy przeczytam już całą serię.

W tej podobało mi się wszystko :D

justi | 2013-08-12
Na półkach: Przeczytane, Religia
Przeczytana: 11 sierpnia 2013

Krzepiąca seria. Nie ma rzeczy niemożliwych dla tych, którzy ufają Bogu.

Zuza1956 | 2013-12-30

IV część serii Pierworodny sagi Rodziny Baxterów

kasiunia2408 | 2012-08-24

Cała seria po prostu rewelacyjna :)

Dominika | 2014-03-23

Kalendarium literackie
  • Maciej Wojtyszko
    68. rocznica
    urodzin
    Mimo że należał do istot niedużych, miał wielkie marzenia. Marzenia często nie są proporcjonalne do wielkości naturalnej danej osoby i gdyby tak na ulicy obok przechodniów szły ich marzenia, to okazałoby się, że ci, którzy wyhodowali największe, wcale nie należą do wysokich i potężnych.
  • Anatol France
    170. rocznica
    urodzin
    Czyż w oczach mam sztylety, że ranię spojrzeniem?
  • Halina Snopkiewicz
    80. rocznica
    urodzin
    Od wspomnień człwiek się nie wykręci, dlatego trzeba robić wszystko aby były jak najbardziej jasne, a przynajmniej dobre.
  • Kingsley Amis
    92. rocznica
    urodzin
    Drap ich - szepnął Dixon - siusiaj na dywany! Kot zaczął głośno mruczeć.
  • Jane Sigaloff
    41. rocznica
  • Benedykt XVI
    87. rocznica
    urodzin
    Z nawróceniem związana jest konieczność, aby Bóg znowu znalazł się na pierwszym miejscu. A także, aby na nowo pragnąć wsłuchiwać się w słowa Boga, aby uznać je za coś realnego i pozwolić im oświecać nasze życie. Musimy odważyć się na nowo na eksperyment z Bogiem - pozwolić Mu wejść z Jego działaniem w nasze społeczeństwo
  • Mathias Malzieu
    40. rocznica
    urodzin
    Zawód miłosny może zmienić ludzi w potwory przepełnione smutkiem.
  • Charles Spencer Chaplin
    125. rocznica
    urodzin
    Lubię przyjaciół, tak jak lubię muzykę: kiedy jestem w nastroju. Dopomóc przyjacielowi w potrzebie jest rzeczą łatwą, ale poświęcenie mu swego czasu nie zawsze jest dogodne.
  • Grant Morrison
    52. rocznica
  • Abbi Glines
    37. rocznica
    urodzin
    Jeśli pozostanę sobą i nie zapomnę,kim jestem,wszystko będzie dobrze.
  • Roland Topor
    17. rocznica
    śmierci
    Kretyn to istota zabawna, malownicza. Obcując z nim, człowiek zyskuje na pewności siebie, słowem - kretyn wprawia w dobry humor i zapewnia zdrowie.
  • Yasunari Kawabata
    42. rocznica