Rodzina

Tłumaczenie: Krzysztof Jasiński
Cykl: Pierworodny (tom 4) | Seria: Rodzina Baxterów
Wydawnictwo: POLWEN
Family

Nieubłaganie zbliża się termin rozprawy dotyczącej napaści Margie Madden. Czy Caty Hart i Dayne Matthews będą umieli zmierzyć się z niedoszłą morderczynią i atakującymi ich z każdej strony paparazzi Czy Dayne mimo świadomości, że żyją z Katy na dwóch zupełnie nieprzystających do siebie światach, znajdzie sposób, by zatrzymać ukochaną u swego boku Czy John Baxter zdobędzie się na odwagę i poinformuje swoje dzieci, że ich najstarszym bratem jest największy gwiazdor Hollywood. Rodzina to kontynuacja sagi rodziny Baxterów i czwarta po Sławie, Przebaczeniu i Odnalezionym, część serii Pierworodny, na którą składa się jeszcze tom: Na zawsze.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne

jusia1986 | 2013-03-07
Na półkach: Rok 2013, Przeczytane
Przeczytana: 15 marca 2013

Jak tu nie lubić Baxterów?? Po prostu się nie da! Stają się częścią Twojej (mojej) rodziny. Nie wiem jak przeżyję moment, gdy przeczytam już całą serię.

W tej podobało mi się wszystko :D

Anna | 2016-02-02

Tak jak wszystkie książki z tej serii; lekkie czytadełko do szybkiego czytania.

justi | 2013-08-12
Na półkach: Przeczytane, Religia
Przeczytana: 11 sierpnia 2013

Krzepiąca seria. Nie ma rzeczy niemożliwych dla tych, którzy ufają Bogu.

kasiunia2408 | 2012-08-24

Cała seria po prostu rewelacyjna :)

LIDIA | 2016-11-18
Na półkach: Powieść, Przeczytane