Pierwszeństwo błędu przed grzechem

Wydawnictwo: Astrum

Książka Pierwszeństwo błędu przed grzechem, którą oddajemy do rąk Czytelnika, to przede wszystkim zbiór opowiadań o miłości. Na rynku wydawniczym istnieje duży wybór tego typu literatury, jednak tę książkę wyróżniają przemyślenia bohaterów z perspektywy doświadczeń choroby psychicznej. Jeśli ponadto uwzględnimy, że opowiadania napisane są ładnym językiem, charakteryzuje je artystyczna prawda i głębia egzystencjonalnego spojrzenia Autora, to czy można przejść obok nich obojętniea Uważny i cierpliwy Czytelnik za naszym pośrednictwem otrzymuje wysmakowaną strawę duchową, dojrzały owoc sprawności warsztatowej i talentu Autora i z pewnością doceni ładunek intelektualny oraz walor poznawczy tych opowiadań.

| 2012-08-13