Strefa Q

Wydawnictwo: eLibro
literatura piękna
eLibro

Na książkę Strefa Q składają się trzy teksty o charakterze alegorycznym. W kolejności są to: jedno krótkie opowiadanie, jedno dłuższe oraz mikropowieść. Razem stanowią swego rodzaju tryptyk. Szczególnie silnie powiązane są ze sobą dłuższe opowiadanie oraz mikropowieść. To swoisty dyptyk w ramach całego cyklu. Jednak każdy z tych tekstów stanowi odrębną całość i można go czytać niezależnie od pozostałych.

źródło opisu: wolneebooki.pl

źródło okładki: wolneebooki.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!